Home Kabels Netwerkkabels / netwerkadapters Glasvezelkabel en -adapters

Glasvezelkabel en -adapters

Wij bieden een uitgebreid assortiment glasvezelkabels en -adapters voor betrouwbare glasvezel-netwerkverbindingen.
Filteren op:
1 tot 10 van totaal 12 Resultaten
3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
50FIBLCSC3
3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW
1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
50FIBLCSC1
1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

12,99 € exc BTW
15,72 € inc BTW
2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
A50FBLCSC2
2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

12,99 € exc BTW
15,72 € inc BTW
2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
50FIBLCSC2
2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
SMFIBLCSC7
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

32,99 € exc BTW
39,92 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC1
1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
SMFIBLCSC10
10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

34,99 € exc BTW
42,34 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC2
2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (ST-SC)
FIBSTSC2
2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

12,99 € exc BTW
15,72 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC3
3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW