StarTech.com

HDMI over glasvezel KVM console-extender – USB or PS2 – 1 KM

Bedien toetsenbord en muis terwijl u het HDMI-scherm van een pc of KVM switch bekijkt op een afstand van max. 1 km via glasvezelkabels

Productcode: SV565FXHD

  • Lang verbindingsafstanden met ondersteuning van HDMI-consoleverlenging tot 1 km van uw computer
  • Briljante beeldkwaliteit met ondersteuning van high-definition tv-resoluties tot 1920x1080 (1080p) en pc-resoluties tot 1920x1200
  • Brede compatibiliteit door ondersteuning van single mode- en multimode-glasvezeltrajecten
Bekijk meer
  • Lokale zender- en remote ontvangerunits meegeleverd
  • Compatibel met PS/2- en USB-computers
  • Geen software of drivers nodig
  • Verlengt meerdere signalen, inclusief toetsenbord en muis, samen met digitale video en audio
1 291,99 € EUR exc BTW
1 563,31 € EUR inc BTW

Overzicht

Deze HDMI® KVM-extender biedt u de bedieningsvrijheid van uw HDMI-server of -computer op een afstand van max. 1 kilometer, via  een SC-glasvezelinfrastructuur. U kunt ook meerdere computers of servers bedienen als u deze extender combineert met een willekeurige HDMI KVM switch.

De extender biedt volledige afstandsbediening door verlenging van het toetsenbord en de muis (USB of PS2) van uw computer, en van het IR-signaal van de afstandsbediening van uw Blu-ray of set-top box.

Verleng uw KVM met glasvezel in plaats van koper

Breid uw KVM-console uit tot grotere afstanden door middel van glasvezel- in plaats van koperen draden. Glasvezels maken gebruik van de snelheid van het licht, wardoor de signaalafstand en betrouwbaarheid sterk worden vergroot vergeleken met koperen extenders.

Bovendien, omdat de extender data verzendt via licht in plaats van elektriciteit, veroorzaakt het consolesignaal geen elektromagnetische storingen (EMI) of wordt daardoor aangetast, waardoor hij de ideale oplossing is voor ziekenhuizen of andere gevoelige omgevingen.

Behoud briljante HD-beeldkwaliteit

Met deze console-extender hebt u niet alleen toegang tot uw computer op 1 km afstand, maar hij biedt ook pc-resoluties tot 1920x1200 of high-definition tv-resoluties van 1080p. Dankzij deze prestaties kan uw console-extender gegarandeerd worden gebruikt voor geheugenintensieve applicaties zoals AutoCAD® design of het bewerken van video's of foto's. 

Kan in bijna elke glasvezelinfrastructuur worden geïntegreerd

Door ondersteuning van zowel multi-mode als single-mode glasvezels kunt u deze extender gebruiken voor bijna elk glasvezeltraject door uw glasvezel gewoon af te sluiten of te koppelen met een SC-SC connector. Perfect voor gebruik in de bestaande infrastructuur en verlenging van uw console binnen of tussen gebouwen. 

De SV565FXHD wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

StarTech.com Voordeel

  • Bedien uw KVM over grotere afstanden dan met koperen kabels; glasvezelkabels bieden een verlenging tot 1 km
  • Behoud briljante HD-beeldkwaliteit met ondersteuning van pc-resoluties tot 1920x1200 en tv-resoluties tot 1080p
  • Integreer in de bestaande infrastructuur met ondersteuning van single mode- en multimode-glasvezeltrajecten

Toepassingen

Verleng uw console in storingsgevoelige omgevingen zoals ziekenhuizen of industriële werkomgevingen, zonder EMI (electromagnetische storing)

Sluit uw console aan op een computersysteem op max. 1 km afstand, in een arena, stadion of groot winkelcentrum, of tussen gebouwen

U kunt ook meerdere computers of servers bedienen als u deze extender combineert met een willekeurige HDMI KVM switch.

Maak een digitale reclameapplicatie door een IR-signaal samen met uw videobron en bedieningsconsole te verlengen, waardoor u het scherm vanaf het computeruiteinde van uw configuratie kunt bedienen

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Audio Ja
Inclusief kabels Nee
KVM-poorten 2
Multi-monitor 1
Ondersteunde platforms USB en PS/2
Op elkaar aansluitbaar Nee
PC-videotype HDMI
Rack-monteerbaar Ja
Prestaties
IP-controle Nee
Max. overdrachtsafstand 1 km (0.6 mi)
Maximale digitale resoluties 1920 x 1200 (1920 x 1080 widescreen - 1080p)
Ondersteuning breedbeeld: Ja
Connector(en)
Console-aansluiting(en) 1 - HDMI (19-polig) Vrouwelijk Output
1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
2 - USB Type-A (4-polig) USB 2.0 Vrouwelijk Input
1 - IrDA (infrarood, SIR/FIR) Vrouwelijk Input
Hostaansluitingen 1 - HDMI (19-polig) Vrouwelijk Input
1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
1 - USB B (4-polig) Vrouwelijk Output
1 - PS/2 (6-polig, Mini-DIN) Vrouwelijk Output
1 - IrDA (infrarood, SIR/FIR) Vrouwelijk Output
Indicatoren
LED-indicatoren 2 - Reset LED (extender & ontvanger)
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief 2 wisselstroomadapters
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 0.6
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.25A
Vermogensopname 15W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 40°C (32°F to 104°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 80% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 130 mm [5.1 in]
Gewicht product 560 g [19.8 oz]
Hoogte product 28 mm [1.1 in]
Lengte product 132 mm [5.2 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 2079 g [73.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Basiseenheid
1 - Console-eenheid
1 - PS/2 Y-kabel
1 - Externe IR-sensorset
1 - 2 m SC-SC glasvezelkabel
2 - universele voedingsadapters (NA, EU, GB, ANZ)

Certificaties

Verwante producten

Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP - 300 m
SV565UTPUL
Lange Afstand USB VGA KVM Console-Verlenger via Cat5 UTP - 300 m

Bedien een KVM of server tot op 300 m afstand.

577,99 € exc BTW
699,37 € inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

Different optical cables are needed for different applications. Before you select a cable to interconnect fiber devices, make sure that the following things match:

  • Mode: Single Mode or Multi Mode.

  • Wavelength: For example, 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

Note: The above properties cannot be converted or changed by a cable.

When you select a cable, make sure that the cable ends (for example, LC, SC, ST, or MT) match the fiber media devices.

Simplex and duplex ends are available for most connector types. Simplex cables have the connectors separate, where duplex cables have the transmit (TX) and receive (RX) connectors joined together.  

It does not matter which diameter or OM classification the cable uses, as long as it meets the mode requirement.

When you use fiber devices and cables, make sure that the same fiber standards are being used on either end of the fiber network.

This device outputs HDMI video signals. If you have a display or video destination that uses another type of video connection, there are ways that you can convert the video signal or connection. These options are outlined below and organized by the target connection.

HDCP

When you consider whether to convert an HDMI video signal to another connection type, it is important to know if the media that is being converted from the HDMI video connection is protected by High-bandwidth Digital Content Protection (HDCP). If the media is protected by HDCP, you cannot convert to analog video connections because they do not support HDCP. You may experience this issue when you use devices like Blu-ray players, DVD players, and certain gaming consoles.

Target connection Conversion
VGA HDMI to VGA: https://www.startech.com/AV/Converters/Video/?filter_AVINPUT=HDMI&filter_AVOUTPUT=VGA.
DVI

HDMI to DVI: https://www.startech.com/Cables/Audio-Video/HDMI/HDMI-to-DVI/.

DisplayPort HDMI to DisplayPort: https://www.startech.com/AV/Converters/Video/?filter_AVINPUT=HDMI&filter_AVOUTPUT=DisplayPort.

 

This device has an HDMI input port.  If you have a video source that uses another video connection, there are options available to convert the video signal or connection. These options will be outlined below for each video source connection.

Source Connection

Conversion

VGA

VGA to HDMI: https://www.startech.com/AV/Converters/Video/?filter_AVINPUT=VGA&filter_AVOUTPUT=HDMI.

DVI

DVI to HDMI video converters: https://www.startech.com/Cables/Audio-Video/Video-Adapter/HDMI-Cable-Adapters/.

DVI to HDMI video cables: https://www.startech.com/Cables/Audio-Video/HDMI/HDMI-to-DVI/.

DisplayPort

DisplayPort to HDMI passive converters: https://www.startech.com/AV/Displayport-Converters/DP-HDMI/?filter_CONVERTTYPE=Passive.

DisplayPort to HDMI active converters: https://www.startech.com/AV/Displayport-Converters/DP-HDMI/?filter_CONVERTTYPE=Active.

DisplayPort Passive and Active Conversions

The converter that you require depends on the type of DisplayPort video source that you are using. For more information about converting DisplayPort video signals, refer to the following FAQ: https://www.startech.com/faq/DisplayPort_Converter_DP_Multi_Mode.