SFP-moduler

StarTech.coms SFP-moduler ger dig den bekvämlighet och tillförlitlighet du behöver för att garantera tillförlitlig nätverksprestanda. Alla våra SFP-moduler täcks av garanti och livstidsgaranti på teknisk support.

11-20 av 274 resultant
MSA-kompatibel SFP+-sändarmodul - 10GBASE-T
SFP10GBTST
MSA-kompatibel SFP+-sändarmodul - 10GBASE-T

10 Gbit/s | Koppar | RJ45 | 30 m | Livstidsgaranti

565,99 € exkl. moms
707,49 € inkl. moms
Cisco GLC-SX-MM-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-SX - 10-pack
GLCSXMM10PST
Cisco GLC-SX-MM-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-SX - 10-pack

1 000 Mbit/s (1 Gbit/s) | Fiber i multiläge | LC | 550 m | Livstidsgaranti

652,99 € exkl. moms
816,24 € inkl. moms
Cisco SFP-10G-LR-S-kompatibel SFP+-sändtagarmodul - 10GBASE-LR
SFP10GLRSST
Cisco SFP-10G-LR-S-kompatibel SFP+-sändtagarmodul - 10GBASE-LR

10 Gbit/s | Fiber i enkelläge | LC | 10 km | Livstidsgaranti

582,99 € exkl. moms
728,74 € inkl. moms
HP J4859C-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-LX - 10-pack
J4859C10PKST
HP J4859C-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-LX - 10-pack

1 000 Mbit/s (1 Gbit/s) | Fiber i enkel- och multiläge | LC | 10 km | Livstidsgaranti

726,99 € exkl. moms
908,74 € inkl. moms
Cisco GLC-T-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-T
GLCTST
Cisco GLC-T-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-T

1 000 Mbit/s (1 Gbit/s) | Koppar | RJ45 | 100 m | Livstidsgaranti

97,99 € exkl. moms
122,49 € inkl. moms
Cisco SFP-GE-S-kompatibel SFP-fibermodul - 1000BASE-SX
SFPGESST
Cisco SFP-GE-S-kompatibel SFP-fibermodul - 1000BASE-SX

1 000 Mbit/s (1 Gbit/s) | Fiber i multiläge | LC | 550 m | Livstidsgaranti

74,99 € exkl. moms
93,74 € inkl. moms
Cisco GLC-T-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-T - 10-pack
GLCT10PKST
Cisco GLC-T-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-T - 10-pack

1 000 Mbit/s (1 Gbit/s) | Koppar | RJ45 | 100 m | Livstidsgaranti

797,99 € exkl. moms
997,49 € inkl. moms
Cisco GLC-LH-SMD-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-LX/LH
GLCLHSMDST
Cisco GLC-LH-SMD-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-LX/LH

1 000 Mbit/s (1 Gbit/s) | Fiber i enkel- och multiläge | LC | 10 km | Livstidsgaranti

69,99 € exkl. moms
87,49 € inkl. moms
HP J4858C-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-SX - 10-pack
J4858C10PKST
HP J4858C-kompatibel SFP-sändtagarmodul - 1000BASE-SX - 10-pack

1 000 Mbit/s (1 Gbit/s) | Fiber i multiläge | LC | 550 m | Livstidsgaranti

534,99 € exkl. moms
668,74 € inkl. moms
Juniper RX-550M-SFP-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-SX
RX550MSFPST
Juniper RX-550M-SFP-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-SX

1 Gbps | Multimode | LC | 550 m | Livstidsgaranti

68,99 € exkl. moms
86,24 € inkl. moms