SFP-moduler

StarTech.coms SFP-moduler ger dig den bekvämlighet och tillförlitlighet du behöver för att garantera tillförlitlig nätverksprestanda. Alla våra SFP-moduler täcks av garanti och livstidsgaranti på teknisk support.

1-10 av 274 resultant
HP 0231A0A6-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-SR
0231A0A6-ST
HP 0231A0A6-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-SR

10 Gbps | Multimode | LC | 300 m | Livstidsgaranti

68,99 € exkl. moms
86,24 € inkl. moms
HP 0231A0A8-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-LR
0231A0A8-ST
HP 0231A0A8-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-LR

10 Gbps | Enkele modus | LC | 10 km | Livstidsgaranti

127,99 € exkl. moms
159,99 € inkl. moms
Extreme Networks  10050-kompatibel SFP sändarmodul - 10/100/1000Base-TX
10050-ST
Extreme Networks 10050-kompatibel SFP sändarmodul - 10/100/1000Base-TX

1 Gbps | Koper | RJ-45 | 100 m | Livstidsgaranti

67,99 € exkl. moms
84,99 € inkl. moms
Extreme Networks  10051-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-SX
10051-ST
Extreme Networks 10051-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-SX

1 Gbps | Multimode | LC | 550 m | Livstidsgaranti

43,99 € exkl. moms
54,99 € inkl. moms
Extreme Networks  10052-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-LX
10052-ST
Extreme Networks 10052-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-LX

1 Gbps | Enkele modus | LC | 10 km | Livstidsgaranti

43,99 € exkl. moms
54,99 € inkl. moms
Extreme Networks  10056-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (uppströms)
10056-ST
Extreme Networks 10056-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (uppströms)

1 Gbps | Enkele modus | LC | 10 km | Livstidsgaranti

65,99 € exkl. moms
82,49 € inkl. moms
Extreme Networks  10056H-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (nedströms)
10056H-ST
Extreme Networks 10056H-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (nedströms)

1 Gbps | Enkele modus | LC | 10 km | Livstidsgaranti

68,99 € exkl. moms
86,24 € inkl. moms
Extreme Networks  10057-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (uppströms)
10057-ST
Extreme Networks 10057-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (uppströms)

1 Gbps | Enkele modus | LC | 10 km | Livstidsgaranti

53,99 € exkl. moms
67,49 € inkl. moms
Extreme Networks  10057H-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (nedströms)
10057H-ST
Extreme Networks 10057H-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (nedströms)

1 Gbps | Enkele modus | LC | 10 km | Livstidsgaranti

55,99 € exkl. moms
69,99 € inkl. moms
Extreme Networks  10065-kompatibel SFP sändarmodul - 10/100/1000Base-TX
10065-ST
Extreme Networks 10065-kompatibel SFP sändarmodul - 10/100/1000Base-TX

1 Gbps | Koper | RJ-45 | 100 m | Livstidsgaranti

67,99 € exkl. moms
84,99 € inkl. moms
1 3 4 5 ... 28
Visa alla