StarTech.com
Framtida

Extreme Networks 10057-kompatibel SFP sändarmodul - 1000Base-BX (Uppströms)

1 Gbps | Enkelläge | LC | 10 km | Livstidsgaranti

Produkt ID: 10057H-ST

  • 100 % kompatibilitet med Extreme Networks 10057H garanterad
  • StarTech.coms SFP-moduler täcks av en livstidsgaranti
  • Parkoppla med 10057-ST
Visa mer
  • Uppfyller eller överträffar OEM-specifikationer och MSA-industristandarder (Multi-Source Agreement)
  • Låg strömförbrukning, mindre än < 1.3 W
  • Är hot-swappable med fiberoptiska moduler
55,99 € EUR exkl. moms
69,99 € EUR inkl. moms

Tekniska specifikationer

Information om garanti
Garanti Lifetime
Hårdvara
Compatible Brand Extreme Networks®
Prestanda
DDM Ja
Maximal dataöverföringshastighet 1.25 Gbps
Medeltid mellan fel (MTBF) 286,217,327 hours
Kontakt(er)
Connector A 1 - Fiber Optic LC Simplex Hane
Utseende
Produktbredd 56.600
Produkthöjd 12.500
Produktlängd 13.700
Produktvikt 20.000
Förpackning
Fraktvikt (förpackning) 50.000
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Vad det är i lådan
Ingår i paketet 1 - SFP-sändtagare
Fiber-driftsläge Full-duplex

Certifikat