StarTech.com
Framtida

Arista Networks SFP-10G-SRL-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-SRL

10 Gbps | Multi Mode | LC | 300 m | Livstidsgaranti

Produkt ID: AR-SFP-10G-SR-ST

  • 100 % kompatibilitet med Arista Networks SFP-10G-SR garanterad
  • StarTech.coms SFP-moduler täcks av en livstidsgaranti
  • Uppfyller eller överträffar OEM-specifikationer och MSA-industristandarder (Multi-Source Agreement)
Visa mer
  • Låg strömförbrukning, mindre än < 1.0 W
  • Är hot-swappable med fiberoptiska moduler
65,99 € EUR exkl. moms
82,49 € EUR inkl. moms

Tekniska specifikationer

Information om garanti
Garanti Lifetime
Hårdvara
Compatible Brand Arista Networks®
Prestanda
Maximal dataöverföringshastighet 10.00 Gbps
Strömförbrukning < 1W
Utseende
Produktbredd 58.400
Produkthöjd 12.600
Produktlängd 13.900
Produktvikt 20.000
Förpackning
Fraktvikt (förpackning) 50.000
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000

Certifikat