Hem Nya produkter

Nya produkter

41-50 av 224 resultant
Citrix EW3Z0000586 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LR
EW3Z0000586-ST
Citrix EW3Z0000586 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LR

10 Gbps | Single Mode Fiber | LC | 10 km (6.2 mi) | Lifetime Warranty

118,99 € exkl. moms
148,74 € inkl. moms
Citrix EW3A0000711 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LR
EW3A0000711-ST
Citrix EW3A0000711 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LR

10 Gbps | Single Mode Fiber | LC | 10 km (6.2 mi) | Lifetime Warranty

118,99 € exkl. moms
148,74 € inkl. moms
Citrix EW3Z0000585 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR
EW3Z0000585-ST
Citrix EW3Z0000585 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

10 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 300 m (984 ft) | Lifetime Warranty

65,99 € exkl. moms
82,49 € inkl. moms
Citrix EW3P0000557 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR
EW3P0000557-ST
Citrix EW3P0000557 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

10 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 300 m (984 ft) | Lifetime Warranty

65,99 € exkl. moms
82,49 € inkl. moms
Dell EMC SFP-10G-BX10-D Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-BX10 (Downstream)
SFP10GBX10DS
Dell EMC SFP-10G-BX10-D Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-BX10 (Downstream)

10 Gbps | Single Mode Fiber | LC | 10 km (6.2 mi) | Lifetime Warranty

334,99 € exkl. moms
418,74 € inkl. moms
Dell EMC SFP-10G-USR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR
SFP10GUSREMS
Dell EMC SFP-10G-USR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

10 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 150 m (492 ft) | Lifetime Warranty

196,99 € exkl. moms
246,24 € inkl. moms
Dell EMC SFP-10G-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR
SFP10GSREMST
Dell EMC SFP-10G-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

10 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 400 m (1312 ft.) | Lifetime Warranty

196,99 € exkl. moms
246,24 € inkl. moms
HP JD093A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM
JD093A-ST
HP JD093A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM

10 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 200 m (656 ft) | Lifetime Warranty

206,99 € exkl. moms
258,74 € inkl. moms
HP J9150A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR
J9150A-ST
HP J9150A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

10 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 300 m (984 ft) | Lifetime Warranty

68,99 € exkl. moms
86,24 € inkl. moms
HP J9150D Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR
J9150D-ST
HP J9150D Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

10 Gbps | Multi Mode Fiber | LC | 300 m (984 ft) | Lifetime Warranty

68,99 € exkl. moms
86,24 € inkl. moms
3 5 7 ... 23