Home Glasvezel

Glasvezel

Glasvezelkabels worden standaard gebruikt voor toepassingen waarvoor een maximale snelheid en bandbreedte nodig is. Wij voeren een assortiment kabels, converters en transceivers om u te helpen de snelheid en het bereik van glasvezel te integreren in uw veeleisende toepassingen.
1 tot 10 van totaal 68 Resultaten
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

€ 251,99 exc BTW
€ 304,91 inc BTW
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
SFP10GSRST
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

€ 435,99 exc BTW
€ 527,55 inc BTW
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
SFPGLCLHSMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 70,99 exc BTW
€ 85,90 inc BTW
1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
ET1000S40LC2
1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode LC glasvezel

€ 546,99 exc BTW
€ 661,86 inc BTW
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2
Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

€ 203,99 exc BTW
€ 246,83 inc BTW
2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
A50FBLCLC2
2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

€ 15,99 exc BTW
€ 19,35 inc BTW