Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km

Productcode: ET90110WDM2

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 20 km via een enkele SC-glasvezelkabel

Eigenschappen
  • WDM-technologie (Wave Division Multiplexing) maakt full-duplex bidirectionele communicatie mogelijk via een enkele glasvezel

  • Set wordt geleverd als complete oplossing inclusief lokale en externe glasvezelmodule

  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing

Meer functies . . .
  • Maximale lengte glasvezelkabel van 20 km

  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames

  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex

  • Gemakkelijk te installeren en te gebruiken

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE DISCBE CPBE MISCBE
INGBE
Beschikbaar in
€ 489,99 EUR exc BTW
€ 592,89 inc BTW

ID: ET90110WDM2

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Met de ET90110WDM2 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC (20km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 20 km verlengen.

De converter biedt Wavelength Division Multiplexing (WDM), wat bidirectionele communicatie mogelijk maakt via een enkele glasvezel en zo de capaciteit van uw bestaande glasvezelinfrastructuur verdubbelt zonder nieuwe bekabeling te hoeven aanleggen.

De Ethernet naar WDM Glasvezelset bevat beide eindpunten (twee onderling uitwisselbare modules) - een eenvoudige oplossing voor het verbinden van 10/100Base-T netwerken met externe locaties via single-mode SC-glasvezel. De Ethernet naar Glasvezel Converter beschikt ook over een duurzaam volledig stalen behuizing en kan eenvoudige via plug-and-play worden geïnstalleerd, waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of een of beide modules kunnen worden geïnstalleerd in een 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

StarTech.com Voordeel
  • Wavelength Division Multiplexing (WDM) halveert de bekabelingskosten of verdubbelt de snelheid / capaciteit van het bestaande netwerk
  • Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt
  • Geschikt voor omgevingen zoals overheidsinstellingen, waar bedreigingen van de veiligheid (netwerk aftappen e.d.) moeten worden voorkomen
  • Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor
  • Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties
  • Zet 10/100Base-T Ethernet om naar 100Base-FX optische signalen (en weer terug - inclusief beide eindpunten) via multimode glasvezelkabel
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-FX
IEEE 802.3u 100BASE-TX
PoE Nee
WDM Ja
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 20 km (12.4 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 200 Mbit/s (full-duplex-modus)
Connector(en)
Aansluitingen externe eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief 2 wisselstroomadapters
Ingangsspanning 115V-230V AC
Ingangsstroom 0.36A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 19.2
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 88 mm [3.5 in]
Gewicht product 1.2 kg [2.7 lb]
Hoogte product 25 mm [1 in]
Kleur Zwart
Lengte product 160 mm [6.3 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 1360 g [48 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Lokale glasvezelmodule
1 - Externe glasvezelmodule
2 - Universele voedingsadapters (US/EU/GB/AU)
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding
Certificaties

Voedingsadapters (2)

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

€ 24,99 exc BTW
€ 30,24 inc BTW

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

€ 80,99 exc BTW
€ 98,00 inc BTW

Cat6-kabels (2)

Cat6 Patch Cable (UTP) - ETL Verified (Blue)
C6PATCH10BL

3m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

€ 4,99 exc BTW
€ 6,04 inc BTW

Cat6 Patch Cable (UTP) - ETL Verified (Blue)
C6PATCH15BL

4,5m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

€ 5,99 exc BTW
€ 7,25 inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter
ETCHS2U

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter

Voeg een onbeheerde, 20-slot behuizing voor een glasvezelconverter toe aan uw serverrack of serverkast

€ 1.012,99 exc BTW
€ 1.225,72 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.