StarTech.com

10 gigabit Ethernet koper naar fiber media converter - Open SFP+ - beheerd

Converteer en verleng een koperen (10 Gbase-T) highspeed-verbinding via glasvezel (10GBASE-R) met de door uw gewenste 10 Gbe SFP+ transceiver

Productcode: ET10GSFP

  • Krijg snellere netwerktoegang over langere afstanden en breid uw 10 Gb koperen (RJ45) netwerk uit met glasvezelkabels
  • Integreer in uw netwerk met uw favoriete SFP+ transceiver — het open SFP+ slot is compatibel met de meeste 10 Gbps SFP+ modules
  • Beheer en pas de mediaconverter aan op uw behoeften, via de seriële consolebeheerpoort
Bekijk meer
  • In de lege uitbreidingsbay kunt u een extra converterkaart installeren met behulp van een compatibele StarTech.com mediaconverter kaartmodule uit de ET91000 serie
  • Vier Link Fault passthrough (LFP) modi (UTP naar glasvezel, glasvezel naar UTP, 2-weg, uitgeschakeld)
  • Twee geïntegreerde koelventilatoren
  • Robuuste, metalen behuizing
  • Tot 9,6K Jumbo Frame-ondersteuning
  • Ondersteunt IEEE 802.3ae (10GBase-R), en 802.3an (10GBase-T) protocollen
  • Ondersteunt Auto MDIX, ALS, Loopback en DDMI
€ 2.156,99 EUR exc BTW
€ 2.609,96 EUR inc BTW
Niet beschikbaar
Eventueel op voorraad bij partners
Waar te verkrijgen

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Overzicht

Met deze 10 GbE glasvezel mediaconverter kunt u uw netwerk schalen met behulp van de 10 Gb SFP+ transceiver die het beste past bij uw netwerktype en afstandseisen. Het is een voordelige manier om van koper naar glasvezel, of van glasvezel naar koper om te schakelen, en kan gemakkelijk in vele verschillende 10 Gb netwerkinfrastructuren worden geïntegreerd.

De 10 G glasvezelconverter biedt snel en betrouwbaar netwerktoegang over grotere afstanden dan op koper gebaseerde netwerken, en dus ideaal voor serverruimtes of werkstations op afgelegen plaatsen of in andere gebouwen.

Breid uw highspeed netwerk uit over langere afstanden

Deze krachtige glasvezel mediaconverter kan netjes in diverse 10 gigabit netwerken worden geïntegreerd. En, omdat de kaart tot 10 Gbps throughput ondersteunt, kunt u met deze glasvezelkabel snel uw traditionele 10 Gb op koper (RJ45) gebaseerde netwerk over lange afstanden overbruggen.

Nu kunt u grote bestanden overdragen en hebt u toegang tot multimedia content met hoge bandbreedte in minder tijd, zelfs op afgelegen plaatsen.

Gebruik de SFP+ transceiver die het beste voor u is

Met een open SFP+ sleuf past de 10 GbE mediaconverter zich moeiteloos aan uw netwerkverbinding en afstandseisen aan. En, omdat de mediaconverter compatibel is met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers, biedt dit meer mogelijkheden voor het aansluiten van apparaten en gebruikers op uw netwerk. Door ondersteuning van een scala aan transceivers is de netwerkconverter ideaal voor dynamische, drukke datacenters.

Eenvoudig netwerkbeheer en -diagnoses

De 10 gigabit glasvezel mediaconverter beschikt over een ingebouwde beheerfunctie, zodat u snel en toch effectief uw netwerkinstellingen via de lokale seriële consolepoort kunt beheren en aan uw eigen wensen kunt aanpassen.

Bereid uw netwerk voor op de toekomst

Als uw bestaande netwerk bestaat uit RJ45 op koper gebaseerde apparaten en kabels, bent u wellicht niet voorbereid op een toekomstige netwerkuitbreiding. Omdat de laatste op glasvezel gebaseerde netwerk switches steeds vaker zijn uitgerust met SFP+ poorten in plaats van RJ45 poorten, hebt u een converter nodig om de kloof tussen uw koperen en glasvezel netwerken te overbruggen.

Deze veelzijdige glasvezel mediaconverter is de perfecte manier om gebruikers en apparaten aan uw netwerk toe te voegen, nu of in de toekomst, terwijl u tegelijkertijd uw koperen en glasvezelnetwerkapparaten kunt blijven gebruiken.

De ET10GSFP wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

Met de open SFP-sleuf kunt uw verbindingsmodus of afstand aanpassen met behulp van de meeste transceivers die aan MSA voldoen

Verzenden met de volle 10 gigabit netwerksnelheid naar afgelegen plaatsen over grotere afstanden dan koperen (RJ45) kabels

Gebruik glasvezelkabels om uw netwerk naar een ander gebouw uit te breiden of te overbruggen

Installeer een tweede converterkaart met gebruik van een compatibele StarTech.com mediakaartmodule uit de ET91000 serie (bijv. ET91000SFP2C - apart verkrijgbaar)

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-R (10GBASE-SR, 10GBASE-LR, 10GBASE-ER, 10GBASE-SW, 10GBASE-LW, 10GBASE-EW)
IEEE 802.3u (100BASE-TX), IEEE 802.3ab (1000BASE-T), IEEE 802.3an (10GBASE-T)
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Beheer op afstand mogelijk Ja
Compatibele netwerken 10 Gbps
Flow-control Geen
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Single-Mode
Jumbo Frame Support 9.6K max.
Maximale overdrachtsnelheid 20 Gbps (full-duplex)
MTBF 57.000 uur
Switching-architectuur Geen
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - SFP+ sleuf Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
1 - DB 9-pin Serial Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Glasvezelprotocollen, dataoverdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikte SFP+ transceiver (apart verkrijgbaar).
Systeem- en kabelvereisten MSA-comform 10 gigabit SFP+ transceiver module (mini-GBIC).
De mediaconverter kan alleen worden gebruikt met 10 gigabit SFP+ modules en ondersteunt geen 10/100/1000 Mbps modules.
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Power
1 - Glasvezelverbinding
1 - Lus
1 - Alarm
1 - UTP (RJ45) link
1 - Link fault pass-through (LFP)
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 0.75 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 3 A
Vermogensopname 36
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 5~85% RV (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 98 mm [3.9 in]
Gewicht product 656 g [23.2 oz]
Hoogte product 45 mm [1.8 in]
Kleur Zwart
Lengte product 169 mm [6.7 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 1950 g [68.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10 Gb Ethernet glasvezel mediaconverter
1 - Universele voedingsadapter
4 - voedingskabels (NA/EU/GB/AU)
1 - Aardingsschroef
1 - Verkorte handleiding

Certificaties

Verwante producten

Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km
ET91000SM10
Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 10 km

Converteer en breid een gigabit Ethernet-verbinding uit tot 10 km met single-mode LC-glasvezelkabel

€ 326,99 exc BTW
€ 395,66 inc BTW
Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 20 km
ET91000SM20
Gigabit Ethernet koper naar glasvezel media converter - SM LC - 20 km

Converteer en breid een gigabit Ethernet-verbinding uit tot 20 km met single-mode LC-glasvezelkabel

€ 424,99 exc BTW
€ 514,24 inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m
MCM1110MMLC
Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezel kabelverbinding tot 550 m

€ 154,99 exc BTW
€ 187,54 inc BTW
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2
Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

€ 205,99 exc BTW
€ 249,25 inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

Different optical cables are needed for different applications. Before you select a cable to interconnect fiber devices, make sure that the following things match:

  • Mode: Single Mode or Multi Mode.

  • Wavelength: For example, 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

Note: The above properties cannot be converted or changed by a cable.

When you select a cable, make sure that the cable ends (for example, LC, SC, ST, or MT) match the fiber media devices.

Simplex and duplex ends are available for most connector types. Simplex cables have the connectors separate, where duplex cables have the transmit (TX) and receive (RX) connectors joined together.  StarTech.com fiber media devices are compatible with simplex and duplex connectors.

It does not matter which diameter or OM classification the cable uses, as long as it meets the mode requirement.

Fiber media converters can be used to convert a standard Ethernet connection to a standard fiber connection, or can be used to extend a copper Ethernet network. When you use fiber media converters to extend a copper Ethernet network, make sure that the same fiber standards are being used on either end of the fiber network.

Note: Terms like 1000BASE-LX, 100BASE, 1000BASE, and 10GBASE refer to how fast the data can transfer, with 100BASE being 100Mb/s, 1000BASE being 1000Mb/s or 1GB/s, and 10GBASE being 10Gb/s. FX, SX, LX, and SR refer to different fiber standards and use different wavelengths (among other things).

Fiber media converters come in different types for different applications. You need to consider the specifications for both network devices before you can select the correct fiber media converters.

A fiber media converter can be used to simply convert fiber to copper (for example, 100BASE-FX to 100BASE-TX), convert copper to fiber, or it can be used to extend a copper network over fiber optic cabling. If you use an application that uses fiber media converters, the copper and fiber industry standards must match.

The following is an example of a working fiber to copper setup:

  • A network switch that has an LC fiber output using 1000BASE-LX is connected to an LC fiber cable that patches into the ET1000S40LC2, which is compatible with 1000BASE-LX/SX. The connected copper device is 1000BASE-T.

If the copper device in the above setup is 10/100 (100BASE-T), no copper link would be detected.

Note: Some media converters do not auto-negotiate copper or fiber standards, which limits the device to 10/100 or gigabit operation. For more information, check the specifications of the media converter.

When you use the fiber media converter in a network extender setup, it works best if you use the same media converter on either end. As long as the fiber standards match, you can use different connectors and the fiber network will be created between the units.

The following are some examples of available fiber connector types:

  • LC
  • SC
  • ST
  • Open SFP

The Open SFP units (referred to as Open on the Fiber Media Converter Drilldown) can use any mini-GBIC or SFP compatible fiber transceiver. The ET LC fiber media converters include LC SFPs, which makes the unit an open SFP, if required.

Troubleshooting

When you troubleshoot issues with a fiber media converter, there are some quick tests that you can complete to rule out potential problems. To identify what the source of the issue is, observe the power LED, LAN LEDs, and fiber link LED on the units.

If the power LED is not illuminated for the transmitter or the receiver, complete the following:

  • Make sure that you are using the provided power adapter(s).

  • Make sure that the adapter is plugged into a compatible wall outlet.

  • Make sure that the adapter is plugged into both the transmitter and receiver.

If another LED is not operating as expected, make sure that the components in your setup are working correctly. To test your setup components, try the following:

  • Use the cables, fiber media converter, and network devices (including SFPs, if applicable) in another setup to see if the problem is with the components or the setup.

  • Use different cables, fiber media converter, and network devices (including SFPs, if applicable) in your setup to see if the problem persists. Ideally, you should test components that you know work in another setup.

When you test your cables, it is recommended that you do the following:

  • Test each cable individually.

  • Use short cables when you are testing.

Make sure that the DIP switches are set to the following:

  • DIP switches should be identical on both local and remote units. By default, DIP switches are set to Off (the switch is pointing up).

  • For more information about the advanced configuration options, refer to the manual for your product.

If you cannot establish a network connection between your local and remote units, you need to do the following to make sure that the issue is not related to the network configuration:

  • Use two computer systems directly connected to the fiber media converter LAN ports.

  • Open a command prompt on Computer 1 and ping Computer 2.

If the issue is not related to the network configuration, you should receive a response from Computer 2.

 

For more information on how to ping another network device, refer to the following FAQ: https://www.startech.com/support/faqs/technical-support?topic=networking#ping-test-windows-mac-os.