Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Productcode: ET91000SFP2

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

Eigenschappen
  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing

  • Open SFP-sleuf ondersteunt MSA-geschikte single mode/multimode gigabit SFP's op verschillende afstanden

  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames

Meer functies . . .
  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex

  • Gemakkelijk te installeren en te gebruiken

  • Ondersteuing voor Jumbo Frames

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE DISCBE CPBE MISCBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 205,99 EUR exc BTW
€ 249,25 inc BTW

ID: ET91000SFP2

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

De ET91000SFP2 open SFP-glasvezelmediaconverter verandert en breidt een gigabit ethernetverbinding over glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze.

Als een veelzijdige oplossing om een ethernet (1000Base-T)-netwerk over een glasvezel backbone op verre netwerksegmenten aan te sluiten, biedt de open SFP-sleuf van de mediaconverter u de mogelijkheid de MSA-geschikte gigabit SFP te kiezen die het best bij uw glasvezelverbindingsmodus (single mode/multimode) en afstandseisen past (zie ons volledige assortiment gigabit transceivers voor compatibele oplossingen).

De glasvezel-naar-ethernetconverter heeft een duurzaam, volledig stalen chassis en biedt een eenvoudige plug & play-oplossing, terwijl ondersteuning voor full-duplexgebruik en Jumbo Frame-ondersteuning voor een efficiënt netwerkgebruik zorgen.

Voor extra veelzijdigheid ondersteunt deze gigabit mediaconverter stand-alone bediening of installatie op het 20-sleufs, 2U rekgemonteerde chassis (ETCHS2U). Voor toepassingen waar meerdere chassisgemonteerde mediaconverters vereist zijn, kan deze gigabit mediaconverter worden aangeschaft als alleen een kaartmodule (ET91000SFP2C).

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

StarTech.com Voordeel
  • Installeer de SFP van uw keuze met de open SFP-sleuf
  • Voor gebruik als een stand-alone mediaconverter of installatie op het ETCHS2U-chassis
  • Garandeer maximale beschikbare tijd met doorschakeling van linkverlies en statuscontrole op afstand
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Op voordelige manier verlengen/overbruggen van netwerken via glasvezelkabel
  • Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt
  • Perfect voor door overheidsinstanties benodigde beveiligde verbindingen waarvoor EMI niet genoeg is
  • Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor
  • Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Chipsetcode Marvell - 88E1111
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-LX
IEEE 802.3z 1000BASE-SX
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 65, 000 Hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
1 - SFP-sleuf Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Overdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikt SFP (apart verkrijgbaar)
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 0.36 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1 A
Vermogensopname 8
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 88 mm [3.5 in]
Gewicht product 396 g [14 oz]
Hoogte product 23 mm [0.9 in]
Kleur Zwart
Lengte product 154 mm [6.1 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.8 kg [1.7 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Glasvezel-converter
1 - Universele voedingsadapter: is geschikt voor NA/EU/GB wanneer gekocht in NA/EU/GB; is geschikt voor Australië en Nieuw-Zeeland wanneer gekocht in Australië en Nieuw-Zeeland.
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding
Certificaties
Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf
ET91000SFP2C

Gigabit ethernet glasvezel mediaconverterkaartmodule met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

€ 163,99 exc BTW
€ 198,43 inc BTW

Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2

Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

€ 251,99 exc BTW
€ 304,91 inc BTW

Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2

Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

€ 203,99 exc BTW
€ 246,83 inc BTW

Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s
ET91000SM402

Gigabit Ethernet Single-Mode Glasvezel Converter SC 40 km - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode SC glasvezel

€ 639,99 exc BTW
€ 774,39 inc BTW

10/100 Mbps Ethernet Single Mode WDM Fiber Media Converter Kit (SC)
ET90110WDM2

10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 20 km via een enkele SC-glasvezelkabel

€ 489,99 exc BTW
€ 592,89 inc BTW

SFP modules (4)

SFP transceiver w/ DDM  (1.25Gbps, 1310nm, Single Mode, LC)
SFPG1320C

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 126,99 exc BTW
€ 153,66 inc BTW

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)
SFPGLCLHSMST

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP receiver module SM/MM LC - 10 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)
SFPGLCSXMMST

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 70,99 exc BTW
€ 85,90 inc BTW

Voedingsadapters (2)

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

€ 24,99 exc BTW
€ 30,24 inc BTW

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

€ 80,99 exc BTW
€ 98,00 inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter
ETCHS2U

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter

Voeg een onbeheerde, 20-slot behuizing voor een glasvezelconverter toe aan uw serverrack of serverkast

€ 1.012,99 exc BTW
€ 1.225,72 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.