Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m

Productcode: MCM1110MMLC

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezel kabelverbinding tot 550 m

Eigenschappen
  • Converteer een RJ45 koperen Ethernet-verbinding in een glasvezelverbinding om uw netwerk voordelig uit te breiden

  • 10/100/1000 Mbps RJ45-poort ondersteunt auto-negotiation om verschillende netwerksnelheden en apparaten te verbinden met een gigabit glasvezelnetwerk

  • Compact standalone design en wandmontageoptie voor gemakkelijke en comfortabele installatie

Meer functies . . .
  • 850nm LC multimode gigabit glasvezelverbinding via de meegeleverde SFP transceiver

  • Glasvezelinterface met 550 m bereik

  • Link Fault Pass (LFP) ondersteund

  • Duurzame metalen behuizing

  • Transparant voor IEEE 802.1Q VLAN-tagging

  • Auto MDIX

  • 9K jumbo frame ondersteund

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

DISCBE CPBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 154,99 EUR exc BTW
€ 187,54 inc BTW

ID: MCM1110MMLC

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze glasvezel mediaconverter is een eenvoudige, voordelige manier om uw netwerk via gigabit glasvezel uit te breiden. De media converter is uitgerust met een multimode transceiver die een koperen RJ45 Ethernet-verbinding verandert in gigabit glasvezel om uw netwerk over grotere afstanden uit te breiden of werkstations op switches aan te sluiten. De converter is een krachtige netwerkuitbreiding-oplossing voor universiteitsterreinen, bedrijven, overheidsinstellingen, stadions of andere plaatsen waar netwerktoegang vereist is.

Voordelige uitbreiding en betrouwbare prestatie

De gigabit glasvezel mediaconverter is een voordelige en betrouwbare oplossing voor de uitbreiding van netwerken over kortere afstanden. De converter verbindt een Ethernet-netwerk met externe apparaten via een glasvezel backbone, waarbij de glasvezel-interface een bereik heeft van 550 m. De mediaconverter heeft een duurzame metalen behuizing, ontworpen voor een lange gebruiksduur.

Veelzijdige verbindingen voor brede compatibiliteit

Volledig compatibel met 10/100/1000Base-T Ethernet-netwerken, ondersteunt de glasvezel mediaconverter auto-negotiation om netwerken en apparaten met verschillende snelheden te verbinden aan een gigabit glasvezelnetwerk.  De converter biedt veelzijdige aansluitmogelijkheden op uw bestaande netwerken en apparaten, waardoor u het gebruik en de prestatie van verouderde apparatuur kunt maximaliseren.

De multimode transceiver kan worden verwijderd, waardoor u de flexibiliteit krijgt om uw transceiver ook in de toekomst aan uw netwerkbehoeften aan te passen.

Eenvoudige installatie en compact gemak

De onbeheerde glasvezel mediaconverter heeft een standalone design met eenvoudige en snelle plug & play-installatie. Deze compacte converter biedt u flexibele installatieopties - inclusief wandmontage om ruimte te besparen.

De MCM1110MMLC wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

 

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Verbind of breid netwerken uit met glasvezelkabels
  • Sluit gebruikers aan op afgelegen plaatsen in een groot complex of in een apart gebouw
  • Ideaal voor veilige verbindingen die overheden en bedrijven eisen, waar EMI niet acceptabel is
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-SX
IEEE 802.3z 1000BASE-LX
PoE Nee
WDM Nee
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1 Gbps
MTBF > 50.000 uur bij 25 °C
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Power
1 - Glasvezel poortverbinding/act
1 - Koperen poortverbinding/act
1 - 1000 Mbit/s
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 100 ~ 240 AC
Ingangsstroom 1 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype N
Uitgangsspanning 5 DC
Uitgangsstroom 2 A
Vermogensopname 5
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 70 mm [2.8 in]
Gewicht product 200 g [7.1 oz]
Hoogte product 26 mm [1 in]
Kleur Bruin
Lengte product 94 mm [3.7 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 510 g [18 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Gigabit Ethernet glasvezel mediaconverter - MM LC
1 - Universele voedingsadapter (NA/JP, EU, GB, ANZ)
Certificaties
Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m
ET91000LC2

Glasvezel Converter Gigabit 1000Mbit MM Glasvezel LC 550m

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550 m via multi-mode LC glasvezel

€ 251,99 exc BTW
€ 304,91 inc BTW

1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km
ET1000S40LC2

1000 Mbit/s Gigabit Single Mode Glasvezel Converter LC 40 km

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 40 km via single-mode LC glasvezel

€ 546,99 exc BTW
€ 661,86 inc BTW

OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah
ET91000LCOAM

OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters - multi-mode LC 550 m - voldoet aan 802.3ah

Verander en breid een gigabit ethernetverbinding uit over multimode LC-glasvezel met mogelijkheid tot beheer op afstand

€ 301,99 exc BTW
€ 365,41 inc BTW

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf
ET91000SFP2

Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

Verander en breid een gigabit Ethernet-verbinding via glasvezel uit met de gigabit SFP van uw keuze

€ 205,99 exc BTW
€ 249,25 inc BTW

Voedingsadapters (1)

DC power adapter - 5V, 3A - voedingsadapter
SVA5N3NEUA

DC power adapter - 5V, 3A - voedingsadapter

Replace your lost or failed power adapter

€ 24,99 exc BTW
€ 30,24 inc BTW

Glasvezelkabel en -adapters (4)

10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST
50FIBLCST10

10 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST

Sluit glasvezelnetwerkapparatuur met hoge transfersnelheden aan

€ 22,99 exc BTW
€ 27,82 inc BTW

2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST
50FIBLCST2

2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 13,99 exc BTW
€ 16,93 inc BTW

5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST
50FIBLCST5

5 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 17,99 exc BTW
€ 21,77 inc BTW

1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST
50FIBLCST1

1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC – ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 13,99 exc BTW
€ 16,93 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.