Netwerkadapters

Onze Ethernet netwerkkaarten en -adapters bieden flexibele oplossingen voor het aansluiten van uw laptop, desktopcomputer of server op een Ethernet-netwerk via glasvezel of koperdraad.
1 tot 10 van totaal 40 Resultaten
4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart -  PCI Express - Intel 1350 NIC
ST4000SPEXI
4 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1350 NIC

Voeg vier gigabit Ethernetpoorten toe aan een client, server of werkstation via één PCI Express-sleuf

€ 362,99 exc BTW
€ 439,22 inc BTW
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW
1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart - PCI Express - Intel X550-AT Chip
ST10000SPEXI
1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart - PCI Express - Intel X550-AT Chip

Upgrade uw server of werkstation naar 10G netwerken over koperen kabels, door toevoeging van een 10GBase-T / NBASE-T™ RJ45 poort

€ 424,99 exc BTW
€ 514,24 inc BTW
2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart - PCIe NIC
ST1000SPEXD4
2-poorts gigabit PCI Express server netwerk adapter kaart - PCIe NIC

Voeg twee Gigabit Ethernet-poorten toe aan een computer, server of werkstation via een PCI Express-slot

€ 111,99 exc BTW
€ 135,51 inc BTW
Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart - PCI Express - Intel chip
PEX40GQSFDPI
Dual-poort QSFP+ NIC netwerkkaart - PCI Express - Intel chip

Voeg twee 40 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten met hoge bandbreedte toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de door u gewenste QSFP+ transceiver

€ 674,99 exc BTW
€ 816,74 inc BTW
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW
4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip
PEX10GSFP4I
4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

€ 626,99 exc BTW
€ 758,66 inc BTW
2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350 NIC
ST2000SPEXI
2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350 NIC

Voeg twee Gigabit Ethernet-poorten toe aan een computer, server of werkstation via een PCI Express-slot

€ 181,99 exc BTW
€ 220,21 inc BTW
Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter - PoE/PSE
ST2000PEXPSE
Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe-netwerkkaart adapter - PoE/PSE

Voeg twee Power-over-Ethernet Gigabit-poorten toe aan een PCI Express-computer

€ 181,99 exc BTW
€ 220,21 inc BTW
1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart - low-profile
ST1000SPEX2L
1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart - low-profile

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

€ 36,99 exc BTW
€ 44,76 inc BTW