StarTech.com

1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

Productcode: PEX1000MMSC

  • Maximale glasvezellengte van 550 m
  • Voldoet aan de PCI Express-specificatie rev. 1.0a
  • Ondersteunt Wake-on-LAN en Remote Wake-up
Bekijk meer
  • Advanced Configuration Power Management Interface (ACPI) 2.0
  • Ondersteunt tot 7KB jumbo-frame onder Windows® 7/Vista (4KB onder oudere besturingssystemen)
  • Microsoft NDIS5 (IP, TCP, UDP) checksum offload
  • Inclusief diagnostisch hulpprogramma
  • Voldoet aan RFC 1157 SNMP v1 voor beheer op afstand
  • 1000 Mbit/s full-duplex
  • Voldoet aan de IEEE 802.1Q, 802.1p specificaties
  • Eenvoudige plug-and-play installatie
€ 207,99 EUR exc BTW
€ 251,67 EUR inc BTW

Overzicht

De PEX1000MMSC 1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart biedt de perfecte oplossing voor glasvezel-tot-aan-het-bureau en maakt van een beschikbare PCI-E-slot een multi-mode SC-glasvezelaansluiting. De Gigabit Ethernet Glasvezel Netwerkkaart is een eenvoudige oplossing voor het rechtstreeks aansluiten van een computer op een snel glasvezelnetwerk en is met ondersteuning voor full-duplex en gigabit-overdrachtsnelheden uitermate geschikt voor applicaties waarbij een hoge bandbreedte nodig is. De PEX1000MMSC is ideaal voor beveiligde netwerken en biedt een directe glasvezelverbinding die niet onderhevig is aan elektronische interferentie zoals standaard RJ45-netwerken. Met 2-jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

StarTech.com Voordeel

  • Behoud van gigabit-snelheden naar een afgelegen station over lange afstanden voor een maximale doorvoer
  • Ideaal voor beveilige systemen - directe glasvezel betekent geen elektronische interferentie zoals bij standaard RJ45-netwerkkaarten
  • Echte gigabit-snelheden via PCI Express, in tegenstelling tot vergelijkbare PCI-kaarten

Toepassingen

Voeg een 10/100 Mbit/s SC-glasvezelaansluiting toe aan een pc via PCI

Voeg netwerkconnectiviteit toe aan een pc tot op 550 m afstand

Leg een veilige verbinding tussen een pc en een glasvezelschakelaar

Perfect voor geïntegreerde industriële signaleringssystemen en high-speed videobewaking

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Realtek - RTL8168B
Industriestandaarden IEEE802.3z 1000Base-SX, IEEE802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1p, IEEE802.3ad
Interface Glasvezel Ethernet
Kaarttype Standaard
Poorten 1
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Golflengte 850nm
Maximale kabellengte 550 m [1804 ft]
Connector(en)
Externe poorten 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x1 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 8 / 8.1 (32/64bit), 7 (32/64), Vista (32/64), XP (32/64)
Windows® Server 2012, 2008 R2
Mac OS® 10.x (Tested up to 10.9)
Linux
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Niet compatibel met 10/100
Indicatoren
LED-indicatoren 2 - Verbinding en activiteit
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 45° C (32°F to 113°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 83 mm [3.3 in]
Gewicht product 80 g [2.8 oz]
Hoogte product 20 mm [0.8 in]
Lengte product 109 mm [4.3 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.7 kg [1.5 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - PCI Express Gigabit Ethernet Netwerkkaart
1 - Handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® 8 / 8.1 (32/64bit), 7 (32/64), Vista (32/64), XP (32/64)
Windows® Server 2012, 2008 R2
Mac OS® 10.x (Tested up to 10.9)
Linux

Certificaties

Verwante producten

100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km
PCI100MMSC
100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode SC glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

€ 152,99 exc BTW
€ 185,12 inc BTW