StarTech.com

1-Poorts 10G SFP+ glasvezel netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - M/M

Krijg snelle connectiviteit via multi-mode glasvezel, door het upgraden van uw server of werkstation met een 10GBase-SR poort

Productcode: PEX10000SRI

  • Upgrade uw server of werkstation naar 10 G Ethernet voor snelle connectiviteit met hoge bandbreedte over multi-mode glasvezel
  • 1-poorts 10G netwerkkaart met geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver (tot 330 m)
  • Intel 82599 chipset met Intel Virtualization Technology for Connectivity
Bekijk meer
  • IEEE 802.3ae conform (10GBASE-SR)
  • Ondersteunt PXE network boot support, VLAN tagging, link aggregation
  • Tot 15K jumbo frame ondersteuning
  • Tot 20 Gbps (full duplex) bandbreedte
€ 615,99 EUR exc BTW
€ 745,35 EUR inc BTW

Overzicht

Deze glasvezelnetwerkkaart biedt betrouwbare, high-performance netwerkconnectiviteit, en is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit netwerken via multi-mode glasvezel. De 10G netwerkkaart wordt geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver met een bereik tot 330 m, zodat u snel aan de slag kunt.

Profiteer van hogere netwerksnelheden

Een toenemend aantal netwerkgebruikers en data-intensieve applicaties, zoals multimedia streaming en de overdracht van grote bestanden, zorgen allemaal voor de behoefte aan meer bandbreedte in uw netwerkinfrastructuur. Met deze glasvezel NIC kunt u profiteren van de hogere snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps en tot 20 Gbps (full duplex) bandbreedte.

Inclusief een SFP+ transceiver, gebouwd voor betrouwbare prestaties

Voor nog meer gemak wordt deze 1-poorts 10G netwerkkaart geleverd met een geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver. Gebouwd voor betrouwbare prestaties wordt deze 10 GbE SFP+ door StarTech.com vervaardigd om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet ook aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. De 10GBase-SR SFP+ biedt 10 gigabit connectiviteit via een multi-mode glasvezelkabel, met een bereik tot 330 m. 

Verbeter uw netwerkmogelijkheden en betrouwbaarheid

De 10 gigabit netwerkkaart is uitgerust met de Intel® 82599 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 15K jumbo frame ondersteuning.

De 10G NIC is eenvoudig aan te sluiten via een beschikbare PCI Express-uitbreidingssleuf, en voldoet aan PCIe Rev. 2 x8 (of hoger). De netwerkkaart is uitgerust met een standard-profile-steun, terwijl een low-profile-steun wordt meegeleverd voor veelzijdige installatie.

De PEX10000SRI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

Sluit servers en werkstations aan met 10 Gbps over multi-mode glasvezel

Ondersteunt veilige installaties - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen

Garandeer betrouwbare netwerkprestaties met de voor-geïnstalleerde multi-mode SFP+ transceiver, met een bereik tot 330 m

Maak een video-/audio-editing console met 10 Gbps toegang tot netwerkopslag

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Intel - 82599
Interface Glasvezel (10 gigabit Ethernet)
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 1
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 15K max.
Maximale overdrachtsnelheid 20.000 Mbps (20 Gbps) - full-duplex
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad (Link Aggregation)
IEEE 802.3x (Flow Control Support)
IEEE 802.1Q (VLAN tagging)
Promiscuous Mode Ja
Connector(en)
Externe poorten 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x8 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Linux 2.6.24 to 4.11.x LTS Versions only
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 5°C to 50°C (41°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 20% - 80% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18 mm [0.7 in]
Gewicht product 116 g [4.1 oz]
Hoogte product 120 mm [4.7 in]
Kleur Zwart
Lengte product 135 mm [5.3 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 194 g [6.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10G SFP+ glasvezelnetwerkkaart
1 - 10GBase-SR SFP+ transceivermodule
1 - Low-profile-bracket
1 - verkorte handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Linux 2.6.24 to 4.11.x LTS Versions only

Certificaties

Verwante producten

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
PEX10000SFPI
1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

€ 347,99 exc BTW
€ 421,07 inc BTW
2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI
2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

€ 462,99 exc BTW
€ 560,22 inc BTW
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Installatie

Prior to installing this device, ensure that your operating system is up to date (for example, you have installed the most recent service pack).

To install the driver:

  1. Download the latest drivers from the StarTech.com website (http://www.startech.com/Support). You can find the part number and product ID on the product’s packaging.

Note: Windows will typically save the files to the Downloads folder that is associated with your user account (for example, C:\Users\your_name\Downloads).

  1. Once the download is complete, right-click the zip folder that you downloaded, select Extract All, and follow the on-screen instructions.
  2. Open the appropriate folder for your operating system.
  3. Right-click on either Windows 32bit.exe or Windows 64bit.exe as appropriate for your operating system. 
  4. Click Run as Administrator.

Note: If the Run as Administrator option is not available, you might be attempting to run the installer from within the zipped file. Extract the files using the instructions in Step 2.

  1. Follow the on-screen prompts to install the device drivers and restart the computer when prompted.
  2. Your computer will automatically complete the driver installation and your device should be ready to use.

Troubleshooting

When you troubleshoot issues with a network adapter, there are some quick tests that you can complete to rule out potential problems. You can test to make sure that the following components are working correctly and are not the source of the issue:

  • Ethernet cables
  • Network devices
  • Computer system

To test your setup components, try the following:

  • Use the Ethernet cables, network devices, and computer system in another setup to see if the problem is with the components or the setup.
  • Use different Ethernet cables, network devices, and a different computer system in your setup to see if the problem persists. Ideally, you should test a component that you know works in another setup.

When you test your cables, it is recommended that you do the following:

  • Test each cable individually.
  • Use short cables when you are testing.

When you test the Ethernet cables, network devices, and computer system, it is recommended that you do the following: