Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Productcode: PEX1000MMSC2

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

Eigenschappen
  • Maximale glasvezellengte van 550 m

  • Ondersteunt Full/Half-duplex Auto-Negotiation

  • Inclusief low-profile/halfhoge installatiesteun

Meer functies . . .
  • Voldoet aan IEEE802.3z 1000Base-SX, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IEEE 802.1P Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full duplex flow control

  • Ondersteunt RFC 1157 SNMP v1 voor beheer op afstand

  • Ondersteuing voor Jumbo Frames

  • Ondersteunt PCI Message Signaled Interrupt (MSI)

  • Preboot Execution Environment (PXE) 2.1

  • Ondersteunt Wake-on-LAN en Remote Wake-up

  • Advanced Configuration Power Management Interface (ACPI) 2.0

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE BECH DISCBE CPBE MISCBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 226,99 EUR exc BTW
€ 274,66 inc BTW

ID: PEX1000MMSC2

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Met de PEX1000MMSC2 PCIe gigabit glasvezel netwerkkaart kunt een desktop direct aansluiten op een glasvezelnetwerk, door een multimode SC-glasvezelpoort via een beschikbaar PCI Express-sleuf aan uw computer of server toe te voegen.

Perfect voor het integreren van nieuwe of bestaande glasvezelinfrastructuur over grote afstanden, biedt deze kaart de volle gigabit bandbreedte voor uw computer tot maximaal 550 meter van uw netwerkbron, via een multimode 50/125 micron duplex SC-glasvezelkabel. Voor een nog bredere compatibiliteit biedt deze veelzijdige kaart bovendien glasvezelintegratie met een computer tot een afstand van 220 meter, als het wordt gebruikt in netwerkframeworks bestaande uit multimode 62,5/125 micron kabels.

Met een glasvezelaansluiting is uw netwerk niet gevoelig voor elektronische storingen, die bij standaard RJ45 koperen kabelnetwerken vaak problemen veroorzaken, waardoor deze veelzijdige glasvezelkaart bij uitstek geschikt is voor veilige netwerkinstallaties.

Daarnaast is de kaart uitgerust met een standard-profile steun, terwijl een low-profile-/halfhoge steun wordt meegeleverd, waardoor de installatie in kleine-vormfactorcomputers of de montage in 1U servers en rekken worden vergemakkelijkt.

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

StarTech.com Voordeel
  • Glasvezelnetwerkinfrastructuur is betrouwbaar en veilig, zonder elektromagnetische storingen en minder datacorruptie via een directe glasvezel-naar-desktop-verbinding
  • Past in full-profile of low-profile/kleine-vormfactor (SFF) systemen, met een dubbel profielontwerp
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Compatibel met

Bekijk volledige OS compatibiliteit

Windows® XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Mac OS X® 10.5 to 10.9
Linux 2.4.x to 4.11.x LTS Versions only
Microsoft Hyper-V®

Toepassingen
  • Ideaal voor betrouwbare en veilige installaties - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij koperen netwerkkaarten nog al eens voor problemen zorgen
  • Perfect voor op afstand te bedienen, geïntegreerde industriële bewakingssystemen en high-speed videobewaking
  • Biedt de volle gigabit bandbreedte aan een externe terminal over lange afstanden, en een langere netwerkverbinding dan typische koperen kabels
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Realtek - RTL8168E
Marvell - 88E1111B1
Industriestandaarden IEEE802.3z 1000BASE-SX, IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.1P Layer 2 Priority Encoding, IEEE 802.3x full duplex flow control, RFC 1157 SNMP v1
Interface Glasvezel Ethernet
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 1
Prestaties
Buffergrootte 48 KB
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Full duplex ondersteuning Ja
Maximale overdrachtsnelheid 2000 Mbps (2 Gbps) - full-duplex
MTBF 361.978 uur
Connector(en)
Externe poorten 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x1 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2003, 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Mac OS X® 10.5 to 10.9
Linux 2.4.x to 4.11.x LTS Versions only
Microsoft Hyper-V®
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Niet compatibel met 10/100 Mbps
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Verbinding (groen)
1 - Activiteit (geel)
Voeding
Vermogensopname 3.2W Max
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 45°C (32°F to 113°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 70°C (-4°F to 158°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18 mm [0.7 in]
Gewicht product 66 g [2.3 oz]
Hoogte product 118 mm [4.6 in]
Lengte product 120 mm [4.7 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 208 g [7.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1-poorts PCI Express gigabit glasvezelnetwerkkaart
1 - Low-profile bracket
1 - Driver-CD
1 - Handleiding
Certificaties
1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m
PEX1000MMSC

1000 Mbit/s Gigabit Ethernet Multi-Mode SC Glasvezel PCI Express Netwerkkaart - 550m

Voeg een Gigabit multi-mode SC-glasvezelpoort toe aan uw systeem via PCI Express

€ 207,99 exc BTW
€ 251,67 inc BTW

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW

PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
PEX100SFP

PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC

Verbind een PCI Express-gebaseerde PC rechtstreeks met een glasvezel optisch netwerk en gebruik de 10/100 Mbps SFP naar keuze

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW

100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km
PCI100MMSC

100Mbps Full/Low Profile Ethernet Multi Mode SC glasvezel PCI NIC kaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode SC glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

€ 152,99 exc BTW
€ 185,12 inc BTW

100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km
PCI100MMST

100 Mbit/s PCI Multi-Mode ST Glasvezel Ethernet Netwerkkaart 2km

Sluit een pc rechtstreeks aan op een multi-mode ST glasvezelnetwerk via een beschikbare PCI-slot

€ 117,99 exc BTW
€ 142,77 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.