SFP modules

StarTech.com SFP modules bieden het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkprestaties. Al onze SFP modules worden gedekt door onze garantie en levenslange technische ondersteuning.

1 tot 10 van totaal 87 Resultaten
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
SFP10GSRST
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

€ 435,99 exc BTW
€ 527,55 inc BTW
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m
JD092BST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 311,99 exc BTW
€ 377,51 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRSST
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 406,99 exc BTW
€ 492,46 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks
GLCLHSM10PST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatibel - SM/MM LC - 10 stuks

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met single-mode/multi-mode Mini-GBIC modules

€ 725,99 exc BTW
€ 878,45 inc BTW
HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T
Nieuw
813874B21ST
HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T

10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantie

€ 1.048,99 exc BTW
€ 1.269,28 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
SFP10GLRST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via een single-mode glasvezelkabel met deze Mini-GBIC module

€ 589,99 exc BTW
€ 713,89 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km
J9151AST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze single-mode Mini-GBIC module

€ 519,99 exc BTW
€ 629,19 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m
J4859CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode/multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 81,99 exc BTW
€ 99,21 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 59,99 exc BTW
€ 72,59 inc BTW