SFP modules

StarTech.com SFP modules bieden het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkprestaties. Al onze SFP modules worden gedekt door onze garantie en levenslange technische ondersteuning.

1 tot 10 van totaal 87 Resultaten
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
SFP10GSRST
Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

€ 435,99 exc BTW
€ 527,55 inc BTW
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR
JD092BST
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

€ 311,99 exc BTW
€ 377,51 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRSST
10 Gigabit glasvezel SFP+ ontvanger module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC met DDM - 300 m

Voeg betrouwbare en voordelige 10 Gigabit Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel met deze SFP+ module

€ 406,99 exc BTW
€ 492,46 inc BTW
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks
GLCLHSM10PST
Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 725,99 exc BTW
€ 878,45 inc BTW
HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T
813874B21ST
HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-T

10Gbps | koper | RJ45 | 30 m | levenslange garantie

€ 1.048,99 exc BTW
€ 1.269,28 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km
SFP10GLRST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatibel - SM LC - 10 km

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via een single-mode glasvezelkabel met deze Mini-GBIC module

€ 589,99 exc BTW
€ 713,89 inc BTW
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
J9151AST
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 519,99 exc BTW
€ 629,19 inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX
J4859CST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

€ 81,99 exc BTW
€ 99,21 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 59,99 exc BTW
€ 72,59 inc BTW