StarTech.com

1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

Productcode: A50FBLCLC1

  • 2 LC MM mannelijke connectors
  • Met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF)
  • OM3 (50/125) 2000 MHz multimode glasvezel
Bekijk meer
  • Compatibel met 850 nm VCSEL-bron
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • Aangegoten connectors
€ 16,99 EUR exc BTW
€ 20,56 EUR inc BTW

Overzicht

De A50FBLCLC1 1 m 850 nm met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF) Aqua-kabel is gemaakt van 50/125 micron vezels voor high-speed datatransmissie met een hoge bandbreedte via 10 gigabit Ethernet- en Fibre Channel-netwerken - de perfecte oplossing voor de aanleg van glasvezelkabels tussen meerdere backbone switches, hubs en routers en higher-end netwerkapparatuur.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand – een ideale oplossing voor industriële omgevingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 50/125 (OM3) multimode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

StarTech.com Voordeel

  • Geschikt voor installatie met beperkende bouwverordeningen, met LSZH-classificatie
  • Gegarandeerde betrouwbaarheid

Toepassingen

Geschikt voor 10 gigabit high-speed netwerkomgevingen

Ideale oplossing voor data-applicaties met hoge overdrachtsnelheden

Breedbandsystemen

Telecommunicatie / datacommunicatie

Glasvezelverbindingen in patchpanelen, hubs, switches, routers

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM3
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Kabelspecificatie 10Gbps / 40Gbps / 100Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 100 Gbps
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Diameter 3mm
Gewicht product 15 g [0.5 oz]
Kabellengte 1 m [3.3 ft]
Kleur Aqua
Lengte product 1 m [3.3 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 24 g [0.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Certificaties

Verwante producten

2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
A50FBLCLC2
2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

€ 15,99 exc BTW
€ 19,35 inc BTW
5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC5
5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

€ 23,99 exc BTW
€ 29,03 inc BTW
10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC10
10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

€ 31,99 exc BTW
€ 38,71 inc BTW