Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Productcode: A50FBLCLC2

Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

Eigenschappen
  • Duurzame kabelontwerp

  • Een betaalbare oplossing voor het overbruggen van lange afstanden

  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen

  • Ontworpen om te worden gebruikt in 10 Gb Ethernet-toepassingen

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE BECH DISCBE CPBE MISCBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 15,99 EUR exc BTW
€ 19,35 inc BTW

ID: A50FBLCLC2

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

De 2m lange A50FBLCLC2 10 Gigabit Aqua Multimode 50/125 Duplex LSZH Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren en is gemaakt uit 50/125-micron OM3 aqua galsvezel voor betrouwbare gegevensoverdracht met extreem hoge snelheden, waardoor het uitermate geschikt is voor een glasvezelverbinding tussen verschillende backbone switches, hubs en routers en hoogwaardige netwerkapparatuur. De A50FBLCLC2 is ondergebracht in een vlamvertragende LSZH-kabelmantel (halogeenvrij), die zorgt voor minimale rookontwikkeling, giftigheid en corrosie in het geval van een brand, voor een hoge graad aan veiligheid – dat maakt het tot de beste keuze voor gebruik in allerlei omgevingen, zoals industriële installaties, kantoren en scholen, maar ook woonomgevingen waarbij bouwvoorschriften van belang zijn.
StarTech.com Voordeel
  • Kosteneffectief geoptimaliseerd voor hoge bandbreedte in Gigabit- en 10Gb-netwerken
  • Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
  • Met levenslange garantie door StarTech.com
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Ideale oplossing voor data-applicaties met hoge overdrachtsnelheden
  • Breedbandsystemen
  • Telecommunicatie / datacommunicatie
  • Voor gebruik in snelle 10 Gigabit netwerkomgevingen
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM3
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Kabelspecificatie Glasvezel - 10 Gbit/s
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Fysieke eigenschappen
Diameter 3mm
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Kabellengte 2 m [6.6 ft]
Kleur Aqua
Lengte product 2 m [6.6 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0 kg [0.1 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Certificaties
1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC1

1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

€ 16,99 exc BTW
€ 20,56 inc BTW

5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC5

5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

€ 23,99 exc BTW
€ 29,03 inc BTW

10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC10

10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

€ 31,99 exc BTW
€ 38,71 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.