StarTech.com

2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: FIBLCLC2

  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Immuun voor elektrische interferentie
€ 14,99 EUR exc BTW
€ 18,14 EUR inc BTW

Overzicht

De 2m lange FIBLCLC2 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Deze LC-LC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

Onze LC-LC-glasvezelkabel is gemaakt voor langdurige betrouwbaarheid en topprestaties, en wordt geleverd met levenslange garantie.

StarTech.com Voordeel

  • LSZH gecertificeerde kabel, geschikt voor installaties met beperkende bouwverordeningen
  • Met levenslange garantie door StarTech.com

Toepassingen

Ideale oplossing voor data-applicaties met hoge overdrachtsnelheden

Breedbandsystemen

Telecommunicatie / datacommunicatie

Voor gebruik in netwerken over lange afstand met bedrijfskritische gegevensoverdracht

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 62.5/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM1
Glasvezeltype Multi-Mode
Kabelspecificatie 1Gbps / 10Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Kabellengte 2 m [6.6 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 2 m [6.6 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0 kg [0.1 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Certificaties