StarTech.com

2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: FIBLCSC2

  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Immuun voor elektrische interferentie
€ 13,99 EUR exc BTW
€ 16,93 EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 62.5/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM1
Glasvezeltype Multi-Mode
Kabelspecificatie 1Gbps / 10Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel SC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 39 g [1.4 oz]
Kabellengte 2 m [6.6 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 2 m [6.6 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 48 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Certificaties