Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Productcode: FIBLCLC3

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Eigenschappen
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen

  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) cable jacket

  • Immune to electrical interference

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

RCORBE BECH DISCBE CPBE MISCBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 15,99 EUR exc BTW
€ 19,35 inc BTW

ID: FIBLCLC3

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

De 3m lange FIBLCLC3 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt aan beide uiteinden met (mannelijke) LC-connectoren voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Deze LC-LC-patchkabel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is het bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

Onze LC-LC-glasvezelkabel is gemaakt voor langdurige betrouwbaarheid en topprestaties, en wordt geleverd met levenslange garantie.

StarTech.com Voordeel
  • LSZH-rated cable, suitable for installations under restrictive building codes
  • Backed by StarTech.com lifetime warranty
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Ideale oplossing voor data-applicaties met hoge overdrachtsnelheden
  • Breedbandsystemen
  • Telecommunicatie / datacommunicatie
  • Voor gebruik in netwerken over lange afstand met bedrijfskritische gegevensoverdracht
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 62.5/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM1
Glasvezeltype Multi-Mode
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Kabellengte 3 m [9.8 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 3 m [9.8 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0 kg [0.1 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Certificaties

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.