StarTech.com

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: 50FIBLCLC5

  • Immuun voor elektrische interferentie
  • OM2 (50/125) 500 MHz multimode glasvezel
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
€ 18,99 EUR exc BTW
€ 22,98 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM2
Glasvezeltype Multi-Mode
Kabelspecificatie 1Gbps / 10Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 67 g [2.4 oz]
Kabellengte 5 m [16.4 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 5 m [16.4 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 76 g [2.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Certificaties