Home Kabels Netwerkkabels / netwerkadapters Glasvezelkabel en -adapters

Glasvezelkabel en -adapters

Wij bieden een uitgebreid assortiment glasvezelkabels en -adapters voor betrouwbare glasvezel-netwerkverbindingen.
1 tot 10 van totaal 50 Resultaten
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
450FBLCLC2
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

€ 25,99 exc BTW
€ 31,45 inc BTW
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
450FBLCLC3
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

€ 31,99 exc BTW
€ 38,71 inc BTW
1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC1
1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

€ 16,99 exc BTW
€ 20,56 inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-ST)
FIBLCST2
2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 13,99 exc BTW
€ 16,93 inc BTW
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
450FBLCLC1
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

€ 23,99 exc BTW
€ 29,03 inc BTW
5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC5
5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

€ 23,99 exc BTW
€ 29,03 inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-ST)
FIBLCST3
3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 14,99 exc BTW
€ 18,14 inc BTW
10 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel
450FBLCLC10
10 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel

Aqua glasvezelkabel | 50/125 | 40GBase-SR4 | 100GBase-SR10 | LSZH

€ 57,99 exc BTW
€ 70,17 inc BTW
3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC3
3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

€ 21,99 exc BTW
€ 26,61 inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-ST)
FIBLCST1
1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 12,99 exc BTW
€ 15,72 inc BTW