StarTech.com

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: SMFIBLCLC10

  • 2 LC SM mannelijke connectors
  • OS1 (9/125)
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
Bekijk meer
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • Aangegoten connectors
€ 33,99 EUR exc BTW
€ 41,13 EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 9/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OS1
Glasvezeltype Single-Mode
Kabelspecificatie 10Gbps / 40Gbps / 100Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 100 Gbps
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 140 g [4.9 oz]
Kabellengte 10 m [32.8 ft]
Kleur Geel
Lengte product 10 m [32.8 ft]
Verpakkingsinformatie
Verpakkingsaantal 1
Verzendgewicht (verpakt) 149 g [5.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Certificaties

Verwante producten

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m
SMFIBLCLC1
Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 19,99 exc BTW
€ 24,19 inc BTW
4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC4
4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 30,99 exc BTW
€ 37,50 inc BTW
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC7
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 36,99 exc BTW
€ 44,76 inc BTW