StarTech.com

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: SMFIBLCLC1

  • 2 LC SM mannelijke connectors
  • OS1 (9/125)
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
Bekijk meer
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • Aangegoten connectors
€ 19,99 EUR exc BTW
€ 24,19 EUR inc BTW

Overzicht

De SMFIBLCLC1 1 m lange LC naar LC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand – een ideale oplossing voor industriële omgevingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 9/125 (OS1) single-mode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

StarTech.com Voordeel

  • Geschikt voor installatie met beperkende bouwverordeningen, met LSZH-classificatie
  • Gegarandeerde betrouwbaarheid

Toepassingen

Bestemd voor gigabit Ethernet- en Fiber Channel-applicaties

Ideale oplossing voor data-applicaties met hoge overdrachtsnelheden

Breedbandsystemen

Telecommunicatie / datacommunicatie

Glasvezelverbindingen in patchpanelen, hubs, switches, routers

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 9/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OS1
Glasvezeltype Single-Mode
Kabelspecificatie 10Gbps / 40Gbps / 100Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 100 Gbps
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 19 g [0.7 oz]
Kabellengte 1 m [3.3 ft]
Kleur Geel
Lengte product 1 m [3.3 ft]
Verpakkingsinformatie
Verpakkingsaantal 1
Verzendgewicht (verpakt) 28 g [1 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Certificaties

Verwante producten

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC4
4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 30,99 exc BTW
€ 37,50 inc BTW
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC7
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 36,99 exc BTW
€ 44,76 inc BTW
10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC10
10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

€ 33,99 exc BTW
€ 41,13 inc BTW