Waar te koop

Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m

Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - HP 3CSFP91 compatibel - MM LC - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Productcode: 3CSFP91ST

Terug naar productpagina
Terug naar boven
Wacht...