Product Zoeken

Waar te koop

15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: 50FIBLCLC15

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven