Product Zoeken

Waar te koop

30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: 50FIBLCLC30

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven