Waar te koop

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

5m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: 50FIBLCLC5

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven