Product Zoeken

Waar te koop

Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-LC)

5m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: FIBLCLC5

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven