Product Zoeken

Waar te koop

Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km

Gigabit glasvezel 1000Base-EX SFP ontvanger module - Cisco GLC-EX-SMD compatibel - SM LC - 40 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | Levenslange garantie

Productcode: GLCEXSMDST

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven