Product Zoeken

Waar te koop

Gigabit glasvezel 1000Base-SX  SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m

Gigabit glasvezel 1000Base-SX SFP ontvanger module - Cisco GLC-SX-MM-RGD compatibel - MM LC - 550 m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Productcode: GLCSXMMRGDST

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven