Waar te koop

Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4

Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel QSFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4

40 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: QSFP40GLR4ST

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven