Product Zoeken

Waar te koop

Cisco SFP-10G-ER compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-ER

Cisco SFP-10G-ER compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-ER

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 40 km | levenslange garantie

Productcode: SFP10GERST

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven