Product Zoeken

Waar te koop

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Productcode: SFPGLCSXMMST

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven