Product Zoeken

Waar te koop

1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: SMFIBLCSC1

Terug naar productpagina
Wacht...
Terug naar boven