StarTech.com

1 poorts 10G Ethernet Netwerkkaart - PCI Express - Intel X550-AT Chip

Upgrade uw server of werkstation naar 10G netwerken over koperen kabels, door toevoeging van een 10GBase-T / NBASE-T™ RJ45 poort

Productcode: ST10000SPEXI

  • Voeg een 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 Mbps RJ45 Ethernet-poort toe voor om een voordelige netwerkverbinding te bewerkstellingen voor werkstations en servers met een hoge bandbreedte
  • Voldoet aan 10GBase-T en NBASE-T specificaties
  • Intel X550-AT chipset met Intel Virtualization Technology for Connectivity (Intel VT-c)
Bekijk meer
  • Volledig IEEE 802.3an (10GBASE-T), IEEE 802.3ab (1GBASE-T), IEEE 802.3u (100BASE-T) conform
  • Tot 20 Gbps (full duplex) bandbreedte
  • Tot 9K Jumbo Frame ondersteuning
  • PXE netwerk boot ondersteuning en Auto MDIX
€ 424,99 EUR exc BTW
€ 514,24 EUR inc BTW

Overzicht

Hier is een krachtige en voordelige oplossing voor het upgraden van uw server of werkstation naar 10 gigabit Ethernet-netwerken via koperen kabels. Met deze PCI Express 10 G NIC kunt u een Ethernetpoort aan uw server of desktopcomputer toevoegen en hebt u toegang tot uw netwerk met meerdere snelheden: 10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps.

Betrouwbare, krachtige connectiviteit

Deze 10 G netwerkkaart maakt gebruik van de Intel® X550-AT chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkverbindingen. De 1-poorts 10 G-kaart voldoet aan IEEE 802.3/u/ab/an standaards en is een betrouwbare manier om uw bestaande netwerkpoort te upgraden of te vervangen, waardoor u over een throughput tot 10 Gbps in elke richting beschikt (20 Gbps in totaal). De verbinding komt eenvoudig tot stand via een enkele, vierbaans (x4 of hoger) PCI Express-sleuf.

De Intel X550-AT chipset biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity en PXE netwerkbootondersteuning. De Intel chipset heeft vele geavanceerde functies om de belasting van het netwerkverkeer beter te regelen en de doorvoercapaciteit en databetrouwbaarheid te verhogen. Deze netwerkkaart ondersteunt ook Audio-Video Bridging (AVB) voor een streng gecontroleerde datastroomsynchronisatie, buffering en resource reservation. U kunt ook profiteren van geavanceerde functies zoals VLAN tagging, tot 15K jumbo frame ondersteuning, en Auto MDIX.

Voordelige een veelzijdige multi-mode connectiviteit

Deze NIC met vijf snelheden biedt een voordelige en veelzijdige netwerkoplossing door extra bandbreedte ter beschikking te stellen voor uw netwerkbehoeften, zonder de bedrading van uw infrastructuur compleet te moeten veranderen. U kunt een Ethernet-poort toevoegen die met verschillende snelheden (10 G, 5 G, 2,5 G, 1 G en 100 Mbps) toegankelijk is. Compatibel met een breed scala aan besturingssystemen, voldoet de 10G NIC volledig aan 10GBase-T en NBASE-T specificaties. (Voor 10 G netwerksnelheden is een Cat6a-kabel nodig. Voor alle andere snelheden een Cat5e-kabel.)

De PCIe netwerkkaart is voorzien van geavanceerde NBASE-T technologie, die de nieuwste multi-gigabit apparatuur ondersteunt, inclusief nieuwe Cisco® campus switches en Aruba Networks® access points. Met de kaart kunt u verbinding maken met op NBASE-T gebaseerde apparatuur met netwerksnelheden van 2,5 Gbps of 5 Gbps, via uw bestaande Cat5e infrastructuur, zonder dat een upgrade naar de duurdere Cat6a noodzakelijk is. De Ethernet netwerkkaart ondersteunt ook de meer gebruikelijke 10 G via koperen, en 1 G netwerkverbindingen via bestaande Cat 6/Cat5e of betere kabels.

Eenvoudige installatie

Met zijn dubbel-profieldesign kan de netwerkkaart gemakkelijk worden geïnstalleerd in een breed scala aan computers/serverchassis, ongeacht de vormfactor. De kaart wordt geleverd met een volledige steun, terwijl een low profile/halfhoge installatiesteun wordt meegeleverd in het geval u deze nodig hebt.

De ST10000SPEXI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

Upgrade uw servers of werkstation voor verbeterde prestaties, geavanceerde functies en grotere betrouwbaarheid

Upgrade een 10/100/1000 Ethernetpoort van uw computer voor 10 GbE netwerken

Ideaal voor veeleisende databaseservers en cruciale systemen die redundante netwerkverbindingen moeten hebben

Voeg netwerkfunctionaliteit toe aan een ouder systeem zonder Ethernet-poort

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Intel - X550AT
Industriestandaarden IEEE 802.3an (10GBASE-T), IEEE 802.3ab (1GBASE-T), IEEE 802.3u (100BASE-T)
NBASE-T
PCI Express Rev 2.0
IEEE 802.1Q VLAN Tagging
IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control
Interface RJ45 (10 gigabit Ethernet)
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 1
Poorttype Geïntegreerd op kaart
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 10 Gbps/5G/2.5G/1G/100 Mbps
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3x (Flow Control Support)
IEEE 802.1Q (VLAN tagging)
Promiscuous Mode Ja
Connector(en)
Interne poorten 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x4 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit only)
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2 (64-bit only), 2016
Linux 2.4.x to 4.11.x LTS Versions Only
ESXi 5.1/5.5/6.0
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten Voor Windows is Windows 8 of hoger vereist voor Nbase-T-ondersteuning
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Verbinding/activiteit
1 - 10G/1G snelheid
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 5°C to 50°C (41°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 20~80%
Fysieke eigenschappen
Breedte product 68.5 mm [2.7 in]
Gewicht product 96 g [3.4 oz]
Hoogte product 121 mm [4.8 in]
Kabellengte 100 mm [3.9 in]
Kleur Zwart
Lengte product 152.2 mm [6 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 0.2 kg [0.4 lb]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10G-netwerkkaart
1 - Low-profile-bracket
1 - verkorte handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit only)
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2 (64-bit only), 2016
Linux 2.4.x to 4.11.x LTS Versions Only
ESXi 5.1/5.5/6.0

Certificaties

Verwante producten

1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart
ST10GSPEXNB
1-Poort PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet netwerkkaart

Voeg een Ethernetpoort toe aan een server of werkstation, met ondersteuning van vijf netwerksnelheden: 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 Mbps

€ 424,99 exc BTW
€ 514,24 inc BTW
1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC
ST10000SPEX
1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC

Voeg een 10 gigabit Ethernet-poort (10 Gbps) toe aan een client, server of werkstation via een PCI Express-sleuf

€ 398,99 exc BTW
€ 482,78 inc BTW
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP
PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW
1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart -  PCI Express - Intel 1210 NIC
ST1000SPEXI
1 poorts gigabit ethernet netwerkkaart - PCI Express - Intel 1210 NIC

Voeg gigabit Ethernet toe aan een client, server of werkstation via een PCI Express-sleuf

€ 63,99 exc BTW
€ 77,43 inc BTW
2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350 NIC
ST2000SPEXI
2-poorts PCI Express (PCIe x4) gigabit ethernet server netwerk- adapter kaart - Intel i350 NIC

Voeg twee Gigabit Ethernet-poorten toe aan een computer, server of werkstation via een PCI Express-slot

€ 181,99 exc BTW
€ 220,21 inc BTW
1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel
ST1000SPEX2
1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart - dubbelprofiel

Voeg een 10/100/1000 Mbit/s Ethernet-poort toe aan een pc via een PCI Express-slot

€ 36,99 exc BTW
€ 44,76 inc BTW

Accessoires