StarTech.com

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

Productcode: PEX10000SFP

  • Sneller netwerken met tot 10 Gbps via glasvezelkabels
  • Brede SFP+ compatibiliteit en voldoet aan de meeste 10 gigabit SFP+ modules (10GBASE-LR/SR/LRM)
  • Lager stroomverbruik (4,12 W max) dan de meeste vergelijkbare kaarten, met een energiezuinige chipset
Bekijk meer
  • Virtualisatie (VMWare® ESXi en Microsoft Hyper-V®) en iSCSI ondersteuning
  • Voldoet aan IEEE 802.3ae (alleen 10GBASE-LR/SR) en IEEE 802.3aq (10GBASE-LRM)
  • Tot 16K Jumbo Frame ondersteuning
  • Ondersteunt 802.3ad (Link Aggregation) en 802.1Q (VLAN Tagging)
  • Voldoet aan PCI Express Rev 2.0 specificatie, met een PCIe x4 (of hogere) sleuf
  • Ondersteunt Checksum Offload (IP, TCP, UDP) en Large Send Offload
  • Ondersteunt PCI Message Signaled Interrupt (MSI)
  • Geconfigureerd met standard-profile bracket, low-profile-/halfhoge bracket meegeleverd, ideaal voor de installatie in 1U servers en in een rek te monteren applicaties
€ 308,99 EUR exc BTW
€ 373,88 EUR inc BTW
Niet beschikbaar
Eventueel op voorraad bij partners
Waar te verkrijgen

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Overzicht

De PEX10000SFP 10 gigabit glasvezelnetwerkkaart is een voordelige oplossing die snelle en betrouwbare 10 Gbps netwerktoegang biedt over grotere afstanden dan op koper gebaseerde netwerken. Met uw favoriete SFP+ transceiver kunt u uw PCI Express-server of -werkstation direct aansluiten op uw 10 G glasvezelnetwerk.

Hogere netwerksnelheid

Vanwege de stijgende behoefte aan netwerkcapaciteit door het verzenden van grotere bestanden en multimedia content is vaak meer bandbreedte vereist op diverse niveaus in uw infrastructuur. Met max. 10 Gbps bandbreedte kunt u met deze NIC meer data met hogere snelheden verzenden; een ideale voordelige aanvulling dus op uw server of hoog-vermogen werkstation.

Grotere flexibiliteit en afstand

De PEX10000SFP past zich aan uw netwerkglasvezelaansluiting en vereiste afstand aan en biedt zo een flexibele configuratie via een open SFP+ sleuf, en is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers. Dankzij de brede SFP+ compatibiliteit kunt u met deze glasvezelnetwerkkaart uw favoriete SFP+ module gebruiken, waardoor u meer mogelijkheden krijgt om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten.

Superieur efficiënt stroomverbruik

Voor een nog efficiënter gebruik is de PEX10000SFP uitgerust met een energiezuinige Tehuti TN4010 chipset voor een aanzienlijk lager stroomverbruik dan de meeste vergelijkbare kaarten, inclusief de Intel® 82599 chipsetkaarten. Het nog efficiëntere gebruik helpt de door de kaart opgewekte warmte te minimaliseren, waardoor een verhoging van de bedrijfstemperatuur in uw serverkast wordt voorkomen.


Benchmark stroomverbruik

Chipset Stroomverbruik Snelheid

Ca. 40% lager stroomverbruik vergeleken met de Intel 82599 chipset

Tehuti TN4010 - PEX10000SFP <2,0 W @ 10 Gbps
Intel 82599 3,4 W @ 10 Gbps

Deze veelzijdige 10 Gbps netwerkkaart ondersteunt 16K Jumbo Frame en 802.1q VLAN Tagging, en is ook compatibel met VMWare® ESXi, Microsoft Hyper-V® virtualisatiesoftware, en iSCSI ondersteuning voor het combineren van LAN- en SAN-functies.

Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

StarTech.com Voordeel

  • Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie om te voldoen aan de verhoogde vraag, met 10 Gbps snelheid en over grotere afstanden dan standaard kopereren netwerken
  • Past zich aan uw netwerkconfiguratie aan door middel van de door u gewenste 10 GbE glasvezeltransceiver, via een open SFP+ sleuf
  • Verlaag uw stroomverbruik en kosten met een energiezuinige en voordelige chipset

Toepassingen

Verzend met de volle 10 gigabit netwerksnelheid naar een externe terminal over een grotere afstand dan koperen kabels

Voeg 10 Gbps netwerkconnectiviteit toe aan bestands- of applicatieservers en krachtige werkstations

Ideaal voor beveilige systemen – een directe glasvezelverbinding betekent geen elektronische interferentie zoals dit bij standaard RJ45-netwerkkaarten wel kan voorkomen

Upgrade uw geïntegreerde netwerkadapter of bestaande SFP naar 10 gigabit SFP+ voor snellere communicatie

Maak een video-/audio-editing console met 10 Gbps toegang tot netwerkopslag

Perfect voor op afstand te bedienen, geïntegreerde industriële bewakingssystemen en high-speed videobewaking

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Tehuti - TN4010
AMCC - QT2025
Industriestandaarden IEEE 802.3ae (alleen 10GBASE-LR/SR), IEEE 802.3aq (10GBASE-LRM)
PCI Express Rev 2.0
Interface Glasvezel (10 gigabit Ethernet)
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Poorten 1
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 16K max.
Maximale overdrachtsnelheid 20.000 Mbps (20 Gbps) - full-duplex
MTBF 38.400 uur
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad (Link Aggregation)
IEEE 802.1Q (VLAN Tagging)
IEEE 802.1P (Layer 2 Priority Encoding)
IEEE 802.3x (2005 Flow Control Support)
RFC 2819 (RMON MIB Statistics)
Connector(en)
Externe poorten 1 - SFP+ sleuf Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x4 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Mac OS X® 10.10.3 to 10.13
Linux® 2.6.24 to 4.11.x LTS Versions only
VMWare® ESXi 5.0/5.1/6.0/6.5
Microsoft Hyper-V®
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Overdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikt SFP (apart verkrijgbaar)
Systeem- en kabelvereisten PCI Express x4-sleuf verkrijgbaar
Niet compatibel met 10/100/1000 Mbps SFP transceivers, 10 gigabit SFP+ transceiver vereist
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Verbinding/activiteit (groen)
Voeding
Vermogensopname 4.12W Max
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 85°C (-4°F to 185°F)
Vochtigheid 20~80% RV (Niet condenserend)
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18 mm [0.7 in]
Gewicht product 50 g [1.8 oz]
Hoogte product 120 mm [4.7 in]
Lengte product 84 mm [3.3 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 147 g [5.2 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1-poorts PCI Express 10GBase-LR/SR/LRM glasvezelnetwerkkaart
1 - Low-profile-bracket
1 - Driver-CD
1 - Handleiding

Compatibiliteit

Bekijk volledige OS compatibiliteit
Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Mac OS X® 10.10.3 to 10.13
Linux® 2.6.24 to 4.11.x LTS Versions only
VMWare® ESXi 5.0/5.1/6.0/6.5
Microsoft Hyper-V®

Certificaties

Verwante producten

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2
PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m
PEX1000MMSC2
PCI Express (PCIe) gigabit Ethernet Multimode SC glasvezel netwerkkaart adapter NIC - 550 m

Sluit een PCI Express-desktop of in een rek te monteren pc direct aan op een gigabit multimode SC-glasvezelnetwerk

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW
PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC
PEX100SFP
PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe netwerkkaart adapter NIC

Verbind een PCI Express-gebaseerde PC rechtstreeks met een glasvezel optisch netwerk en gebruik de 10/100 Mbps SFP naar keuze

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW
1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC
ST10000SPEX
1-poorts PCI Express 10 gigabit Ethernet-netwerkkaart - PCIe x4 10 Gb NIC

Voeg een 10 gigabit Ethernet-poort (10 Gbps) toe aan een client, server of werkstation via een PCI Express-sleuf

€ 398,99 exc BTW
€ 482,78 inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

Different optical cables are needed for different applications. Before you select a cable to interconnect fiber devices, make sure that the following things match:

  • Mode: Single Mode or Multi Mode.

  • Wavelength: For example, 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

Note: The above properties cannot be converted or changed by a cable.

When you select a cable, make sure that the cable ends (for example, LC, SC, ST, or MT) match the fiber media devices.

Simplex and duplex ends are available for most connector types. Simplex cables have the connectors separate, where duplex cables have the transmit (TX) and receive (RX) connectors joined together.  

It does not matter which diameter or OM classification the cable uses, as long as it meets the mode requirement.

When you use fiber devices and cables, make sure that the same fiber standards are being used on either end of the fiber network.

Installatie

Before you install the device, make sure that your operating system is current (for example, the most recent service pack is installed).

  1. Navigate to http://www.StarTech.com/Support and download the latest software. The part number and product ID are on the product packaging.

Note: Windows usually saves the files to the Downloads folder that is associated with your user account (for example, C:\Users\your_name\Downloads).

  1. After the download is complete, right-click the zip folder that you downloaded, click Extract All, and complete the instructions.
  2. Press the Windows key+R, type devmgmt.msc, and press Enter to open Device Manager.
  3. Right-click the Ethernet controller device, which will have a “!” or “?” next to it to indicate a driver issue.
  4. Click Update Driver > Browse my computer for driver software.
  5. Select the Let me pick from a list of device drivers on my computer option.
  6. On the Select your device’s type from the list below screen, click Show All Devices, and click Next.

Note: The Select your device’s type from the list below screen does not appear on all systems. If you do not see this screen, skip this step.

  1. Select the Have Disk option.
  2. Browse to the Windows folder.

Note: To view your system type, click Start. Right-click Computer, and then click Properties.

  1. Click the TN40xxmp_ file. 
  2. Click OK > Next.

Hoe gaat u te werk

To confirm that Windows detects your expansion card, complete the following:

  1. Press the Windows key+R, type devmgmt.msc, and press Enter.
  2. In Device Manager, under the appropriate heading, confirm that your expansion card is listed and that there isn't an exclamation mark next to it.  For example, a USB controller card would be under Universal Serial Bus controllers.

Your expansion card is listed according to the name of the chipset. To determine the name of the chipset of your expansion card, navigate to www.StarTech.com and look on the Technical Specifications tab for your product.