StarTech.com

MSA conform Gigabit glasvezel SFP ontvanger module - 1000Base-LH - SM LC - 40 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze SFP-module

Productcode: SFP1000LHST

  • Biedt betrouwbare gigabit Ethernetverbindingen voor 1000Base-LH conforme netwerken
  • Vervult of overtreft MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Ondersteunt single-mode glasvezel (LC connector)
  • Maximumafstand 40 km
€ 91,99 EUR exc BTW
€ 111,31 EUR inc BTW

Overzicht

Deze 1000Base-LH SFP module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode SFP transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Biedt gigabit Ethernetverbindingen

Met dataoverdrachtsnelheden tot 1 Gbps en ondersteuning van Digital Diagnostics Monitoring (DDM / DOM) kan deze LC SFP module worden geïnstalleerd in glasvezelnetwerkapparatuur met een MSA-conforme poort. Hij biedt betrouwbare gigabit connectiviteit over single-mode glasvezel voor 1000Base-LH conforme netwerken, op een afstand tot 40 km en een optische golflengte tot 1310 nm.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze optische transceiver is vervaardigd om de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak te vervullen of te overtreffen. StarTech.com biedt zijn gevestigde reputatie op het gebied van hoogwaardige connectiviteitsoplossingen nu ook voor SFP transceivers, met SFP's die over dezelfde prestatie en betrouwbaarheid beschikken als andere belangrijke OEM-merken. StarTech.com streeft de hoogste normen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij is een veelzijdige oplossing, die compatibel is met vele verschillende netwerkapparaten, zodat u uw netwerk op een voordelige manier kunt uitbreiden naar verder gelegen segmenten.

U kunt vertrouwen op SFP1000LHST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP modules in MSA-compatibel apparatuur

Ideaal voor gebruik in netwerkapparaten met meerdere SFP-sleuven

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LH
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 40 km (24.8 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 12 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 67 mm [2.6 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 47 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties