SFP modules

StarTech.com SFP modules bieden het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor betrouwbare netwerkprestaties. Al onze SFP modules worden gedekt door onze garantie en levenslange technische ondersteuning.

1 tot 10 van totaal 274 resultaten

Filters
(11)
(20)
(28)
(18)
(50)
(5)
(16)
(54)
(29)
(32)
(7)
(13)
(5)
(94)
(2)
(129)
(29)
(8)
(32)
(10)
(11)
(2)
(31)
(5)
(22)
(6)
(6)
(85)
(3)
(9)
(26)
(2)
(11)
(36)
(137)
(89)
(7)
(216)
(17)
(36)
(76)
(11)
(19)
(9)
(77)
(1)
(7)
(19)
(7)
(2)
(1)
(1)
(19)
Sorteer:
453154B21ST

HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantie

Uw prijs
€63,99 EUR excl. VAT
€77,43 EUR incl. VAT
455883B21ST

HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | TAA | levenslange garantie

Uw prijs
€305,99 EUR excl. VAT
€370,25 EUR incl. VAT
J4858C10PKST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Uw prijs
€479,99 EUR excl. VAT
€580,79 EUR incl. VAT
J4858CST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Uw prijs
€56,99 EUR excl. VAT
€68,96 EUR incl. VAT
J4859C10PKST

HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Uw prijs
€553,99 EUR excl. VAT
€670,33 EUR incl. VAT
J4859CST

HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Uw prijs
€76,99 EUR excl. VAT
€93,16 EUR incl. VAT
J8177C10PKST

Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

Uw prijs
€517,99 EUR excl. VAT
€626,77 EUR incl. VAT
J9150AST

HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

Uw prijs
€60,99 EUR excl. VAT
€73,80 EUR incl. VAT
J9151AST

HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Uw prijs
€112,99 EUR excl. VAT
€136,72 EUR incl. VAT
JD092BST

HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

Uw prijs
€258,99 EUR excl. VAT
€313,38 EUR incl. VAT
Terug naar boven