StarTech.com

40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4-S compatibel - SM LC - 10 km

Reken op betrouwbare en voordelige 40 gigabit Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel met deze QSFP+

Productcode: QSFP40GLR4S

  • Biedt betrouwbare 40 gigabit Ethernetverbindingen voor 40GBase-LR4 conforme netwerken
  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco QSFP-40GB-LR4-S
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM)
  • 1270 nm tot 1330 nm optische golflengte
  • Single-mode met een maximumafstand tot 10 km en LC-glasvezelconnector
  • Maximale dataoverdrachtsnelheid van 40 Gbps
  • Hot-pluggable, compatibel met een 40 gigabit Ethernet QSFP+ poort
€ 2.980,99 EUR exc BTW
€ 3.607,00 EUR inc BTW

Overzicht

Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in Cisco-netwerkapparaten die de Cisco QSFP-40G-LR4-S ondersteunen, alsmede andere grote merken netwerkapparatuur. 

Met zijn krachtige 4-baansprestatie biedt deze 40GBase-LR4 QSFP+ transceivermodule 40 gigabit connectiviteit via single-mode glasvezel met een golflengte van 1270 nm tot 1330 nm en een bereik tot 10 km. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze 40GBase-LR4 QSFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken

Deze 40 gigabit single-mode QSFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco QSFP-40G-LR4-S optische transceiver. De StarTech.com QSFP+ transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van QSFP+ producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezel QSFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 40 gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in Cisco-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de QSFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM), een maximumafstand van 10 km en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 40 Gbps.

U kunt vertrouwen op QSFP40GLR4S voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Toepassingen

Biedt hoogwaardige 40 GbE connectiviteit voor datacenters, netwerkapplicaties, ondernemingen en serviceproviders

Vervang defecte of beschadigde SFP+ modules in MSA- of Cisco-compatibel apparatuur

Ideaal voor netwerkapparaten met meerdere QSFP+ sleuven

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4
Prestaties
Compatibele netwerken 40 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1270nm to 1330nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 40 Gbps
MTBF 1,489,426 hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 40 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibel QSFP+ poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18.4 mm [0.7 in]
Gewicht product 44 g [1.6 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 72 mm [2.8 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ transceiver

Certificaties

Verwante producten

40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km
QSFP40GLR4ST
40 Gigabit glasvezel 40GBase-LR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-LR4 compatibel - SM LC - 10 km

Reken op betrouwbare en voordelige 40 gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode glasvezel met deze QSFP+

€ 3.178,99 exc BTW
€ 3.846,58 inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.