Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T compatibel

Productcode: GLCTST

Zorg voor betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

Eigenschappen
  • Biedt betrouwbare RJ45 Ethernet-aansluitingen voor 1000Base-T netwerken

  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan GLC-T

  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Meer functies . . .
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

  • RJ45 koperen interface

  • Maximumafstand 100 m

  • Maximale dataoverdrachtsnelheid tot 1000 Mbps

  • Ondersteunt auto-Negotiation

  • Hot-pluggable

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

DISCBE CPBE
INGBE TEDABE
Beschikbaar in
€ 97,99 EUR exc BTW
€ 118,57 inc BTW

ID: GLCTST

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze StarTech.com gigabit koperen SFP is vervaardigd voor betrouwbare netwerkverbindingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om maximale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige transceivermodule worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-T SFP-transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

Deze SFP biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van een koperen Ethernetpoort van uw 1000Base-T netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze gigabit RJ45 SFP wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten inclusief koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken

Deze gigabit koperen SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel; gelijkwaardig aan de Cisco GLC-T SFP-transceiver. De StarTech.com transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur.

Gemak en schaalbaar

Deze SFP biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. De gigabit koperen SFP biedt een veelzijdige en comfortabele oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigbit Ethernet-netwerkapparaten met een of meerdere poorten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt auto-negotiation, een maximale afstand van 100 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 1000 Mbps.

U kunt vertrouwen op GLCTST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Geschikt voor Mini-GBIC glasvezel (MM of SM) en koperen (RJ45) sleuven (NIC's, glasvezel-mediaconverters)
  • Geschikt voor serverruimtes en datacenters ter overbrugging van zeer lange afstanden zonder vrees van EM-interferentie, en voorziet in een hoge bandbreedte en lage latentie verbinding tussen backbone apparaten (zoals switches en routers)
  • Biedt de poortflexibiliteit om aan uw in de loop der tijd veranderende behoeften te voldoen, van koper naar glasvezel
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 1 gigabit netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 25 g [0.9 oz]
Hoogte product 14 mm [0.6 in]
Kleur Zilver
Lengte product 68 mm [2.7 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver
Certificaties
Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m
SFPSXMM

Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW

Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110

Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

Voeg RJ45 Ethernet-connectiviteit toe via koper met 1000 Mbit/s aan netwerkapparatuur met vrije SFP-slots

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

€ 243,99 exc BTW
€ 295,23 inc BTW

Cat6-kabels (1)

Snagless Cat6 Patch Cable (UTP) - Blue
N6PATCH100BL

Cat6 Patch Cable with Snagless RJ45 Connectors - 100 ft, Blue

Make Power-over-Ethernet-capable Gigabit network connections

€ 29,99 exc BTW
€ 36,29 inc BTW

Netwerkadapters (1)

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

€ 226,99 exc BTW
€ 274,66 inc BTW

Ethernet-switches (3)

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

€ 243,99 exc BTW
€ 295,23 inc BTW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101GP2SFW

8 poorts PoE+ Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 verschillende GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 (PoE+) en 2 glasvezelverbindingen, met intelligent Layer 2 management

€ 626,99 exc BTW
€ 758,66 inc BTW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde
IES101G2SFPW

8 poorts Gigabit ethernet switch met 2 SFP connecties - managed - wandmonteerbaar met toegang voorzijde

Voeg tot 10 GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 en 2 glasvezelverbindingen, met ondersteuning van intelligent Layer 2 management

€ 482,99 exc BTW
€ 584,42 inc BTW

Glasvezel-converters (10/100 Mbit/s) (1)

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.