StarTech.com

Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - Juniper EX-SFP-1GE-T compatibel - 100m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe met deze SFP-module

Productcode: EXSFP1GETST

  • Biedt betrouwbare RJ45 Ethernet-aansluitingen voor 1000Base-T netwerken
  • 100% compatibel met Juniper Networks; gelijkwaardig aan de Juniper Networks EX-SFP-1GE-T
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • RJ45 koperen interface
  • Maximumafstand 100 m
  • Maximale dataoverdrachtsnelheid 1000 Mbps
  • Ondersteunt auto-Negotiation
  • Hot-pluggable
€ 94,99 EUR exc BTW
€ 114,94 EUR inc BTW
Niet beschikbaar
Eventueel op voorraad bij partners
Waar te verkrijgen

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Overzicht

Deze Juniper Networks®-compatibele gigabit glasvezel SFP is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kan deze hoogwaardige SPF-transceivermodule worden geïnstalleerd in Juniper-netwerkapparaten die de Juniper EX-SFP-1GE-T SFP ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

De SFP-transceiver biedt 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T throughput over een afstand tot 100 m (328 ft) via een koperen RJ45-verbinding. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van een koperen Ethernetpoort van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze gigabit RJ45 koperen SFP wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Juniper en andere grote merken

Deze gigabit koperen SFP is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Juniper-compatibel, gelijkwaardig aan de Juniper EX-SFP-1GE-T transceiver. De StarTech.com transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Juniper of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze SFP biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Hij biedt een veelzijdige en comfortabele oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigbit Ethernet-netwerkapparaten met een of meerdere poorten.

Ideaal voor gebruik in Juniper-switches, routers en andere netwerkapparatuur, biedt de SFP betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP ondersteunt auto-negotiation, een maximale afstand van 100 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 1000 Mbps.

U kunt vertrouwen op EXSFP1GETST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.  

Toepassingen

Geschikt voor Mini-GBIC glasvezel (MM of SM) en koperen (RJ45) sleuven (NIC's, glasvezel-mediaconverters)

Geschikt voor serverruimtes en datacenters ter overbrugging van zeer lange afstanden zonder vrees van EM-interferentie, en voorziet in een hoge bandbreedte en lage latentie verbinding tussen backbone apparaten (zoals switches en routers)

Biedt de poortflexibiliteit om aan uw in de loop der tijd veranderende behoeften te voldoen, van koper naar glasvezel

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Juniper
Industriestandaarden IEEE 802.3i 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
DDM Nee
Glasvezelmodus Full-Duplex
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Juniper-conforme SFP-poort
Voor gebruik in 1 gigabit netwerkapparatuur en mediaconverters
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 22 g [0.8 oz]
Hoogte product 13.8 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 68 mm [2.7 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 54 g [1.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.