StarTech.com

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m - 10 stuks

Vertrouw op maximale kostenbesparingen en betrouwbare gigabit Ethernet-verbindingen met dit bulkpakket single-mode/multimode Mini-GBIC modules

Productcode: J4859C10PKST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP J4859C
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 726,99 EUR exc BTW
€ 879,66 EUR inc BTW

Overzicht

De J4859C10PKST is een pakket met tien van onze HP J4859C compatibele glasvezel transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met HP® switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 1310 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps 
  • Type: Single-mode / multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 km 
  • MTBF: 3.092.408 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP modules in HP switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single Mode / Multi Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.092.408 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 171 g [6 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 57 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 227 g [8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 10 - SFP-transceivers

Certificaties

Verwante producten

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m
J4859CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4859C Compatibel - SM/MM LC met DDM - 10km / 550m

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen via single-mode/multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 81,99 exc BTW
€ 99,21 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 534,99 exc BTW
€ 647,34 inc BTW
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m
J4858CST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

€ 59,99 exc BTW
€ 72,59 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m
JD092BST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatibel - MM LC met DDM - 300m

Zorg voor betrouwbare, voordelige 10 Gb Ethernet-verbindingen via multimode glasvezel met deze Mini-GBIC module

€ 311,99 exc BTW
€ 377,51 inc BTW
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

€ 334,99 exc BTW
€ 405,34 inc BTW
10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m
455883B21ST
10 Gigabit glasvezel SFP+ Transceiver Module - HP 455883-B21 compatibel - MM LC met DDM - 300 m

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze multi-mode Mini-GBIC module

€ 201,99 exc BTW
€ 244,41 inc BTW
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km
J9151AST
10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Modules - HP J9151A Compatibel - SM LC met DDM - 10 km

Zorg voor betrouwbare 10 Gb Ethernet-verbindingen en kostenbesparingen met deze single-mode Mini-GBIC module

€ 519,99 exc BTW
€ 629,19 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
J8177CST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 92,99 exc BTW
€ 112,52 inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 656,99 exc BTW
€ 794,96 inc BTW
Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel
453154B21ST
Gigabit koper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatibel

Reken op betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen met deze RJ45 Mini-GBIC module

€ 74,99 exc BTW
€ 90,74 inc BTW

Accessoires