StarTech.com

Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

Productcode: GLCT10PKST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-T
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gebruikt een voordelig bekabeling alternatief voor glasvezelinstallaties
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 797,99 EUR exc BTW
€ 965,57 EUR inc BTW

Overzicht

De GLCT10PKST is een pakket met tien van onze Cisco GLC-T compatibele koperen transceiver modules die ontworpen, geprogrammeerd en getest zijn voor gebruik met Cisco® switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via koperen kabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 100 m. 

Technische specificaties: 

  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1000 Mbps 
  • Type: Koper 
  • Verbindingstype: RJ45 connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 100 m 
  • MTBF: 4.655.371 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,3 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Nee 

Deze SFP koperen module is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervangen van defecte of beschadigde SFP modules in Cisco switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezeltype Koper
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 1 gigabit netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1.3 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 227 g [8 oz]
Hoogte product 14 mm [0.6 in]
Kleur Zilver
Lengte product 68 mm [2.7 in]
Type behuizing Gegalvaniseerde behuizing
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 286 g [10.1 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 10 - SFP-transceivers

Certificaties

Verwante producten

MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX
SFPSXMM
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel| LC | 550 m | TAA | Levenslange garantie

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW
10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP
10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

€ 243,99 exc BTW
€ 295,23 inc BTW

Accessoires