StarTech.com

Gigabit RJ45 koper SFP Transceiver Modules - Cisco GLC-T Compatibel - set van 10

Maximaliseer kostenbesparingen en prestaties met dit bulkpakket met RJ45 Mini-GBIC modules

Productcode: GLCT10PKST

  • Biedt betrouwbare RJ45 Ethernet-aansluitingen voor 1000Base-T netwerken
  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan GLC-T
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Pakket van 10 voor maximale kostenbesparingen, ideaal voor netwerkapparatuur met een groot aantal RJ45-poorten
  • RJ45 koperen interface
  • Maximumafstand 100 m
  • Maximale dataoverdrachtsnelheid 1000 Mbps
  • Ondersteunt auto-Negotiation
  • Hot-pluggable
€ 797,99 EUR exc BTW
€ 965,57 EUR inc BTW

Overzicht

Perfect voor grootschalige toepassingen of installaties op meerdere apparaten, biedt dit bulkpakket van gigabit RJ45 koperen SFP-modules maximale kostenbesparingen. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om maximale prestaties te garanderen, kunnen deze hoogwaardige transceivermodules worden geïnstalleerd in Cisco® switches en routers die de GLC-T SFP-transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

De SFP-transceivers bieden een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de koperen Ethernet-poorten van uw 1000Base-T netwerkapparatuur, en worden ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

De SFP-transceivers in deze set van 10 worden vervaardigd door StarTech.com om aan OEM-specificaties te voldoen of te overtreffen en voldoen aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel-mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken

Deze Gigabit RJ45 SFP's worden vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en zijn 100% Cisco-compatibel; ze zijn gelijkwaardig aan de Cisco GLC-T SFP-transceiver. StarTech.com transceivers zijn geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat ze naadloos werken met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van SFP-producten van StarTech.com geen nadelige gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze SFP-transceivermodules bieden zowel gemak als schaalbaarheid en zijn volledig hot-pluggable, waardoor u deze kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten. Ze bieden een comfortabele oplossing, die compatibel is met een breed scala aan gigabit Ethernet-netwerkapparaten met een of meerdere poorten.

Ideaal voor gebruik in switches, routers en andere netwerkapparatuur, bieden de SFP's betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De SFP's ondersteunen auto-negotiation, een maximale afstand van 100 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 1000 Mbps.

U kunt vertrouwen op GLCT10PKST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

 

Toepassingen

Dit SFP 10-pakket is ideaal voor netwerkapparatuur met een groot aantal RJ45-poorten

Geschikt voor Mini-GBIC glasvezel (MM of SM) en koperen (RJ45) sleuven (NIC's, glasvezel-mediaconverters)

Geschikt voor serverruimtes en datacenters ter overbrugging van zeer lange afstanden zonder vrees van EM-interferentie, en voorziet in een hoge bandbreedte en lage latentie verbinding tussen backbone apparaten (zoals switches en routers)

Biedt de poortflexibiliteit om aan uw in de loop der tijd veranderende behoeften te voldoen, van koper naar glasvezel

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezeltype Koper
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 1 gigabit netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA or Cisco compliant SFP port
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 227 g [8 oz]
Hoogte product 14 mm [0.6 in]
Kleur Zilver
Lengte product 68 mm [2.7 in]
Type behuizing Gegalvaniseerde behuizing
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 284 g [10 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 10 - SFP-transceivers

Certificaties

Verwante producten

Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m
SFPSXMM
Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

€ 95,99 exc BTW
€ 116,15 inc BTW
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

Voeg RJ45 Ethernet-connectiviteit toe via koper met 1000 Mbit/s aan netwerkapparatuur met vrije SFP-slots

€ 97,99 exc BTW
€ 118,57 inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

€ 103,99 exc BTW
€ 125,83 inc BTW
10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP
10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

€ 243,99 exc BTW
€ 295,23 inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.