StarTech.com

StarTech.com Dell EMC AOC-SFP-10G-5M compatibel - SFP+ optische kabel - actief 10 GbE - AOC glasvezel - - 5 m (AOCSFP10G5ME)

SFP+ glasvezel kabel | 10 Gbps | AOC | levenslange garantie

Productcode: AOCSFP10G5ME

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC AOC-SFP-10G-5M
  • SFP kabels van StarTech.com hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan 1,2 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 120,99 EUR exc BTW
€ 146,40 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Dell EMC™
Type kabel Active Optical Cable
Prestaties
Glasvezelmodus Full-Duplex
Golflengte 850nm
Maximale overdrachtsnelheid 10.00 Gbps
MTBF 19,083,969 hours
Vermogensopname < 1.2W
Connector(en)
Connector A 1 - SFP+ Vergrendelbaar Stekker
Connector B 1 - SFP+ Vergrendelbaar Vrouwelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-4°F to 185°F)
Vochtigheid 0% - 85% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14.000
Gewicht product 323.000
Hoogte product 12.000
Kabellengte 5 m [16.4 ft]
Lengte product 500 cm [196.9 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 100.000
Package Length 324.000
Package Width 247.000
Verzendgewicht (verpakt) 105.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ Cable

Certificaties