StarTech.com

LC SFP stof kap - set van 10 SFP beschermers

Bescherm uw SFP/XFP/SFP+ modules tegen stof en vervuilende stoffen, door de duplex LC-connector af te sluiten als u deze niet gebruikt

Productcode: SFPLCCAP10

  • Stofkappen kunnen gemakkelijk in ongebruikte SFP LC-poorten worden geplaatst om uw netwerkschakelaars tegen stof en verontreinigende stoffen te beschermen
  • Gemaakt van duurzaam rubber
  • Geschikt voor SFP/SFP+ LC-poorten in optische netwerkapparatuur
  • Eenvoudig te plaatsen en te verwijderen
€ 11,99 EUR exc BTW
€ 14,51 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Prestaties
Algemene specificaties Past in female duplex LC-poorten voor SFP/SFP+ glasvezeltransceivers en keystones
Fysieke eigenschappen
Breedte product 90 mm [3.5 in]
Gewicht product 12 g [0.4 oz]
Hoogte product 0.7 cm [0.3 in]
Kleur Zwart
Lengte product 12.5 cm [4.9 in]
Type behuizing Rubber
Verpakkingsinformatie
Package Height 7.4 mm [0.3 in]
Package Length 15.3 mm [0.6 in]
Package Width 13 mm [0.5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 2 g [0.1 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 10 - stofkappen

Certificaties