StarTech.com

StarTech.com SFP transceiver module - enkele modus connector - stroomafwaarts - Dell EMC SFP-1G-BX10-D compatibel (SFP1GBX10DES)

100 Mbps | multimode | LC | 2 km | levenslange garantie

Productcode: SFP1FEFXST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Juniper SFP-1FE-FX
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
€ 157,99 EUR exc BTW
€ 191,17 EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie 3 Years
Hardware
Compatible Brand Juniper®
Prestaties
DDM Ja
Golflengte 1310nm
Maximale overdrachtsnelheid 100 Mbit/s
MTBF 1.472.572 uur
Connector(en)
Connector A 1 - SFP-sleuf Stekker
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 72 g [2.5 oz]
Hoogte product 1.2 cm [0.5 in]
Lengte product 65 mm [2.6 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 15 mm [0.6 in]
Package Length 230 mm [9.1 in]
Package Width 207 mm [8.1 in]
Verzendgewicht (verpakt) 80 g [2.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP Transceiver
Glasvezelmodus Full-Duplex
Max. overdrachtsafstand 2 km (1.2 mi)

Certificaties